1. Новини Закарпаття
  2. >

Електромобілі: економічний транспорт майбутнього

⠀

Електромобілі стають популярнішими з кожним днем, завдяки економічності та екологічності, комфорту та безшумності при русі, є вигідною альтернативою бензиновим та дизельним автомобілям.

65cde2c64edbd.webp

Особливості електромобілів

Електромобілі не виробляють вихлопних газів, роблять значний внесок у зниження забруднення повітря та боротьбу зі зміною клімату. Крім цього, на відміну від традиційних автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння, транспортні засоби мають особливості:

  • створюють миттєвий крутний момент – завдяки цьому розгін відбувається набагато швидше, машина швидко реагує на керування, що актуально при виконанні маневрів;
  • силова установка має менше взаємодіючих деталей, за рахунок цього електромобіль не потребує частого технічного обслуговування та ремонту;
  • електромотор не вимагає заміни масла, має спрощену трансмісію, що суттєво знижує витрати на обслуговування, продовжує термін експлуатації авто.

Електромобілі працюють безшумно. Це підвищує зручність водіння, що особливо відчувається під час поїздок на далекі відстані.

Обслуговування електромобілів в Україні

Як будь-який транспортний засіб, електромобіль потребує обслуговування та ремонту. Якщо Ваш електромобіль зламався, довіряйте його ремонт фахівцям VoltAuto Service. Ознайомитись з інформацією про компанію та записатися на сервіс можна не виходячи з дому, відвідавши сайт https://voltauto-service.com.ua/.

Компанія VoltAuto Service виконує обслуговування та ремонт електромобілів. Професійні майстри мають досвід роботи з електромобілями та сучасне обладнання, виконують роботи з ремонту та обслуговування, надають консультацію з питань, що цікавлять.

При обслуговуванні електромобілів ключовим фактором є підтримання ефективності електродвигуна та акумулятора. Фахівці рекомендують:

  • проводити періодичну перевірку стану акумулятора та електродвигуна для підтримки продуктивності;
  • виконувати перевірку та обслуговування зарядних станцій, домашніх зарядних пристроїв, кабелів та роз'ємів.

Програмне забезпечення електрокара потребує оновлень, при цьому авто отримуватиме нові функції, тим самим покращується продуктивність.

Гальмівна система електромобілів також потребує уваги. На відміну від бензинових автомобілів, електромобілі використовують регенеративні гальма для відновлення енергії. Підтримка цієї системи в хорошому стані є суттєвою для ефективності гальмування та збільшення дальності поїздок.

В силу унікальності конструкції електромобілів, потрібно звертатися до спеціалізованих сервісних центрів, де майстри мають спеціальні знання та досвід, необхідні для ефективного обслуговування електромобілів.

Переваги обслуговування електромобіля в компанії VoltAuto Service

Компанія VoltAuto Service має великий досвід обслуговування електромобілів різних марок та моделей. Сервіс оснащений сучасним обладнанням для діагностики, ремонту та обслуговування електромобілів.

Фахівці компанії пройшли навчання та мають багаторічний досвід роботи, для виконання обслуговування та ремонту електрокарів. Сервіс має зручне розташування в Києві, Одесі, Львові, пропонує широкий асортимент послуг. Докладніше ознайомитися з діяльністю компанії можна на офіційному сайті https://voltauto-service.com.ua/.