1. Новини Закарпаття
  2. >

Основні інструменти для ефективного лікування зубів

⠀

Коли звичайна людина приходить до лікаря у стоматологічний кабінет, вона бачить багато приладів та інструментів, які допомагають спеціалісту виконувати різноманітні маніпуляції та проводити лікування зубів дорослим та дітям.

M5LTFIMVAEgTliLBi1M4P1mj4d8aSWqzxAvDLCIF9knJomRlzS90rApiMKqdaGI1sjS7WF7tSJ1WJ752sG0IPF_5V7dNHzk2cvdObC9EnP51NFceSTchFbmSxyZR65NuDY52jPOgWrmnXtgxmJubUw

Оскільки проблем, з якими пацієнти звертаються до стоматолога, чимало, то і різновидів обладнання існує багато. Кожен вид має своє призначення і дозволяє проводити певні процедури. Але є і базове стоматологічне обладнання, яким спеціалісти користуються за будь-яких умов, незалежно від того, з чим до них приходять пацієнти.

Яким приладдям користуються всі стоматологи?

При первинному огляді ротової порожнини пацієнта кожен стоматолог використовує набір ручних інструментів, до якого входять:

  1. Дзеркало. У нього довга тонка ручка, а дзеркальна поверхня має круглу форму і невеликі розміри. З його допомогою спеціаліст може оглянути зуби з усіх боків, в тому числі й у глибині ротової порожнини, і виявити проблемні місця;
  2. Зонд. Його використовують для діагностики – виявляють пошкодження, перевіряють стан дентину, досліджують реакцію (больова – вказує на наявність проблеми);
  3. Пінцет. Ним можна переносити ватні тампони або дрібніші інструменти, перевіряти зуби на рухливість.

Допоміжним інструментом можна вважати лоток, у який усі ці предмети обов’язково мають бути складені під час проведення огляду та процедур.

Після огляду, коли проблему визначено, спеціаліст починає лікування, використовуючи необхідні відповідно до ситуації пристрої. Наприклад, для видалення зубного каменю, обробки пломб, розкриття коронок використовують бори – прилади різних розмірів, форм та ступеню абразивності.

За необхідності ендодонтичного лікування, яке передбачає роботу з кореневими каналами зубів, застосовують ендомотори. Вони дозволяють розширити канал і вичистити тверді тканини. Окрім того, з їх допомогою можна визначити довжину конкретного зуба, яка має значення, наприклад, під час протезування.

Турбінні наконечники – ще один вид стоматологічних інструментів, які дозволяють виконувати медичні маніпуляції безпечно і безболісно для людини за рахунок високої швидкості обертання та продуктивної роботи.

Усі стоматологічні інструменти та апарати мають бути виготовлені з якісних та міцних матеріалів, які витримають тривале навантаження та регулярну стерилізацію. А оскільки важлива ще й стійкість до корозії, то стандартним їх металом є нержавіюча сталь.

Де придбати інструменти й прилади?

Обладнати невеличкий кабінет або цілу клініку, де надають стоматологічні послуги, допоможе компанія «ТС-Дентал ГРУП», яка є імпортером стоматологічного обладнання від світових брендів в Україні з 2009 року.

Ціна на кожен товар вказана на сайті, де можна також і замовити потрібні інструменти та обладнання різного призначення.

Зробити замовлення можна як через сайт, так і по телефону.

Доставка товарів по Україні здійснюється Новою поштою.

Доступна готівкова та безготівкова оплата.