1. Новини Закарпаття
  2. >

Інвестиційна група SCM підтримує Україну на шляху до перемоги

⠀

Великий бізнес від початку повномасштабного вторгнення відгукується на потреби військових та біди цивільного населення. Рінат Ахметов, попри значні фінансові та ресурсні втрати, очолив декілька масштабних благодійних проєктів та ініціатив. Рука підтримки для кожного

Війна боляче вдарила по багатьох українцях, але найбільше постраждали вразливі верстви населення. Щоб допомогти людям вижити, Фонд Ріната Ахметова організовує роздачу гуманітарних наборів: продуктів, гігієнічних засобів, одягу, медикаментів тощо. Кількість наданої допомоги сягає сотень тисяч одиниць, тому є вагомою для мешканців деокупованих, прифронтових населених пунктів.

1 млрд грн в рамках проєкту "Серце Азовсталі" було виділено на підтримку захисників Маріуполя та їхніх найближчих родичів.

Діяльність "Сталевого фронту"

Від початку війни починається відлік роботи оборонного проєкту "Сталевий фронт", який став найбільшою приватною мілітарною ініціативою в Україні. Рінат Ахметов та його металургійні підприємства одразу відреагували на нестачу бронежилетів на лінії зіткнення. У стислі терміни було розроблено легкий та міцний сплав, з якого виготовляються пластини для захисної амуніції. Крім того, на фронт постачаються будівельні матеріали для обладнання укріплень, протитанкові їжаки та ланцюги, польові пічки та багато іншої важливої продукції Групи Метінвест. Так, різним підрозділам було надано близько 200 модульних бліндажів — зручних та міцних укріплень.

На регулярній основі проводяться закупівлі необхідного транспорту, обладнання, медичних засобів. "Сталевий фронт" комунікує з військовими щодо нагальних потреб та реагує на них. За майже два роки війни придбано багато тепловізорів, камер, прицілів, дронів, машин та пального тощо.

Усього обсяг допомоги ЗСУ та мирному населенню наразі сягнув 6,7 млрд грн. Рінат Ахметов не планує зупинятися. Бізнесмен впевнений, що тільки всебічна підтримка армії — це правильний шлях до перемоги.

Mariupol.Reborn та плани відродження України

Попри те, що війна триває, Рінат Ахметов уже на крок попереду. Інвестиційна група SCM, якою керує підприємець, вкладає кошти у відбудову зруйнованої інфраструктури. Важливим напрямком роботи залишається внутрішній розвиток бізнесу: нові виробництва дозволяють створювати робочі місця, а також підтримують економіку держави значними податками. Залучення інвестицій з інших країн стало можливим завдяки правильному менеджменту. Все це стимулює процеси, які надалі стануть основою відновлення України.