1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як почати бізнес з Китаєм?

42
Україна

Як почати бізнес з Китаєм?

Ті, хто мають досвід співпраці з китайськими виробниками та постачальниками, знають, що краще замовляти товари оптом. Це не лише зекономить час, але й з фінансової точки зору буде набагато вигідніше.

Як проходить процес оптової закупівлі товарів з Китаю?

Будь-які оптові поставки з Китаю починаються з вибору надійного постачальника. Варто приділити увагу перевірці репутації, продукції, умов співпраці та готовності компанії організувати оптову доставку товару з Китаю до України.

Підписання угоди повинно відбуватися на основі попередньо складеного контракту (головним аспектом є ретельна його розробка), в якому прописані всі нюанси, включаючи терміни виконання, вартість, умови оплати та розмитнення.

Організація доставки є ще одним важливим пунктом оптових закупівель. Якщо на складах дуже багато товару (або недостатня його кількість), це може вказувати на неправильно побудовану логістику. Таке порушення в оптовій торгівлі призведе до недоотримання прибутку та перевитрати коштів на утримання площі для зберігання продукції.

Важливо визначитись з транспортом, який буде використовуватись для перевезень – морський, авіа, залізничний, авто тощо. Після вибору ТС йде етап вирішення питання щодо страхування вантажу та вибір надійного перевізника.

Морські транспортування зазвичай дешевші, але займають більше часу. Авіаперевезення набагато швидше, однак, їх вартість також вища.

Після вибору транспорту обов'язково перевірте й самого перевізника:

  • зверніть увагу скільки, часу він надає свої послуги на ринку;
  • який у нього рейтинг серед конкурентів;
  • вивчіть відгуки клієнтів.

Такі стандартні поради дозволити уникнути форс-мажорних ситуацій.

Поширені помилки під час оптових замовлень з Китаю

Перед тим, як здійснювати оптові замовлення, переконайтесь, що ви не зробили банальні помилки. Необхідно розглянути найпоширеніші.

Придбання «модних» товарів є досить поширеною помилкою. Сюди слід віднести всі товари-одноденки, які через певний час втратять свою актуальність, наприклад, спінери або певні аксесуари та прикраси. Так, на них можна заробити, але потрібно правильно підібрати час, щоб товар був в нагоді.

Ще однією помилкою є фокус на позиції з низькою вартістю. Так, ви суттєво зекономите, тим паче, коли мова йде про опт, але якість продукції буде поганою.

Є також інший варіант розвитку подій – ваші конкуренти візьмуть такий самий товар, і вам доведеться ставити ціну нижчу, щоб отримати хоча б якийсь прибуток. Це стосується й постачальників з Китаю, які пропонують власний товар за бюджетною вартістю. Багато хто таким чином лише заманює людей на оптові закупівлі.

Робити ставки на товари масового попиту – хороша ідея, але варто розуміти, що конкуренція буде дуже високою.

Не поспішайте брати продукцію оптом у першого ліпшого постачальника. Уважно слід моніторити ринок деякий час, щоб розібратися в особливостях та вивчити всі пропозиції. Лише після цього можна починати співпрацю с китайською компанією.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber