1. Новини Закарпаття
  2. >

Розвал-сходження і чому ця послуга економить гроші власника автомобіля

26.01.2024 13:00 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Вчасно і професійно виконана послуга з регулювання кутів розвалу-сходження коліс забезпечує справність автомобіля та суттєво скорочує витрати на обслуговування. Окрім безпеки та посиленого комфорту і точності під час керування, регуляція розвалу-сходження коліс дає відчутну грошову вигоду кожному водієві та власнику транспорту. Виконаний для автомобілів марки “Рено” розвал сходження допоможе відрегулювати роботу автомобіля, забезпечить найвищу ефективність.

Замовити послугу ремонту авто марки Ніссан та відрегулювати геометрію коліс у Львові за ціною, що буде об'єктивною, можна за посиланням https://germesavto.com.ua/heometriya-kolis/. Для виконання цієї послуги, застосовується точне обладнання та досвід майстрів сервісу “Гермес”.

Вигода використання правильного кута розвалу-сходження

Регулювання розвалу-сходження коліс додає кращої керованості підвісній системі автомобіля. Якісне регулювання забезпечує зчеплення з дорогою. Такий ефект досягається внаслідок збалансованого розподілу ваги на вісі та колеса. Ця властивість автомобіля особливо важлива:

  • коли авто рухається дорогою, пересування якою ускладнено ожеледдю, снігом;
  • коли дорожнє покриття є вологе, а зовнішній шар дороги є твердим;
  • коли необхідно утримати автомобіль на дорожньому покритті під значною вагою із відповідальним вантажем чи під час перевезення людей.

Завдяки регулюванню розвалу-сходження, навіть під час повороту на значній швидкості, авто зберігає керованість. Це ж стосується руху по прямій, де потрібно слідкувати за станом дороги у складних погодних умовах та під час маневрів на трасі або в іншій дорожній ситуації.

Здешевлення використання шин

Якісне регулювання коліс, щодо кута розвалу-сходження додає впевненості водієві та розподіляє навантаженість на поверхню коліс рівномірно. Таким чином немає “протирання” однієї шини. Спостерігається рівномірний розподіл ваги та відповідно – навантаженості.

Шини будуть захищати колеса більший час, а вартість обслуговування автомобіля суттєво скоротиться. Це дасть змогу збільшити мобільність власника та скоротити витрати часу і грошей на обслуговування автомобіля в цілому.

Як помітити необхідність нового регулювання розвалу-сходження

Найпростіший спосіб побачити, що розвал-сходження коліс потребує повторного налаштування – оцінити хід автомобіля візуально. Навіть без використання спеціальних пристроїв можна помітити необхідність регуляції у таких випадках:

  • авто рухається по прямій лінії нерівномірно, хоча водій задає напрямок автомобіля без змін;
  • під час повороту чи розвороту, авто починає виїздити у сторону, за межі проєктного радіусу маневру;
  • шини автомобіля зношуються швидше, ніж це могло б бути під час експлуатації у штатному режимі використання.

Якщо хоча б одна з перерахованих вище ознак порушення правильного кута розвалу-сходження присутня, варто звернутися невідкладно до фахівців сервісу та відрегулювати цей параметр.