1. Новини Закарпаття
  2. >

Erotic Time – салон еротичного масажу з набором привабливих послуг

25.01.2024 11:19 Новини партнерів незвичайно

Еротичний масаж – основний напрямок салону.

Еротичний масаж – основний напрямок салону.


Еротичний масаж – основний напрямок салону EroticTime. Салон еротичного масажу приймає гостей і за своєю адресою, цілодобово та без вихідних, пропонуючи послуги кваліфікованих майстринь.

Які види інтимного масажу пропонує своїм клієнтам масажний салон

Масажистки салону пропонують близько півтора десятка цікавих програм. Їх складають:
- еротичний масаж з погладжуванням, розминанням та іншими дотиками до ерогенних зон;
- класичне масування, що благотворно впливає на психоемоційний стан та фізичне здоров'я;
- лінгам-масаж;
- розслаблюючий масаж тіла, що дозволяє зняти нервову та фізичну напругу;
- еротичні дотики full;
- дотик до дівчини, взаємні поцілунки;
- піп-шоу: після повільного роздягання і приголомшливого еротичного танцю, майстриня приступає до справи;
- фут фетиш: масаж проводиться не тільки руками, а й ногами в сексуальних панчохах або без них;
- акварелакс: масажистка впливає на тіло струменями води в джакузі або гідромасажній душовій кабіні;
- Взаємні ласки, спільний душ та інші послуги.

Робити масаж можуть одна чи дві дівчини. Одна масажистка може працювати з нижньою частиною тіла, інша — верхньою. У такій програмі можуть бути множинні поцілунки, піп-шоу, акварелакс та інші види масажу. Подібні програми включають два сеанси розслаблення.

Салон дає можливість своїм клієнтам самим складати програму. Вони можуть замовити різні види еротичного масажу та вибрати тривалість виконання послуги. У форматі одного сеансу вони можуть спробувати різні техніки.

Які умови для проведення масажних сеансів створено клієнтам у салоні

Салон розташований у окремому приміщенні, вхід до нього з боку двору. Його гості не можуть зіткнутися з мешканцями, які мешкають у цьому будинку. Салон складається із п'яти великих кімнат. У кожному приміщенні є окремий душ і зустрічі гостей один з одним виключені. Працюють майстрині цілодобово та без вихідних.

Вибрати масажистку можна на сайті салону. Тут представлені фотографії всіх дівчат. Салон гарантує, що це фотографії справжніх майстринь. На сайті можна переглянути фотографії інтер'єрів кімнат, в яких приймають гостей. У всіх приміщеннях створена інтимна обстановка, що сприяє приємному відпочинку. При бажанні можна підібрати приміщення з дизайном, що сподобався.

Салон надає приємну послугу. Він пропонує сертифікати, які можна купити та подарувати другу чи начальнику.

Чим масажний салон подобається своїм клієнтам і чим він їх може засмутити

Масажистки надають професійні послуги не лише в салоні, а й вирушаючи на виїзд за адресами до Києва. Це зручно для клієнтів, адже вони можуть отримати задоволення від масажу, запросивши дівчину на будь-яку адресу. Послуги масажистка в цьому випадку в звичній для клієнта обстановці.

До привабливих сторін діяльності салону належать:
- висока якість послуг у комплексі з великою різноманітністю технік масажу;
- великий штат майстринь, які мають високу кваліфікацію та гарну зовнішність;
- прозора цінова політика – вартість послуг обумовлюється заздалегідь та перегляду не підлягає;
- сприятлива атмосфера, швидке вирішення спірних ситуацій (зазвичай користь клієнтів).
Послуги масажисток дозволяють підвести будь-якого клієнта до найвищої точки насолоди. На шляху до неї він проходить усі етапи – від повного розслаблення до збудження та розрядки.

Має салон і певні недоліки. Він гарантує дотримання гігієнічних норм та чистоту у своїх приміщеннях. Однак він замовчує заходи, які вживаються для забезпечення здоров'я дівчат. В результаті у клієнта виникають побоювання отримати якесь венеричне захворювання, адже дівчата зазвичай працюють оголеними.

Салон не гарантує повну конфіденційність своїх клієнтів. Хоча він і розташовується в окремому приміщенні, на вході немає консьєржа. Чоловіки можуть сумніватися також у тому, що їхні дані не потраплять до інших рук, якщо запросять масажистку додому. Однак ці недоліки для багатьох чоловіків не є перешкодою для отримання еротичних послуг.

EroticTime - це масажистки, які допоможуть забезпечити відпочинок із чуттєвим задоволенням. Тут йдуть назустріч усім побажанням клієнтів, намагаються зробити кожен сеанс справжнім яскравим шоу. Ці якості роблять салон популярним місцем відпочинку та розваг для чоловіків.