1. Новини Закарпаття
  2. >

Як одягтися побачення. Які сьогодні варіанти в моді?

23.01.2024 08:00 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Для жінки дуже важливо, як пройде романтичне побачення, як вона виглядає, навіть якщо їй і не подобається представник протилежної статі. І перше про що вона думає, так це про свій гардероб.

Що ж їй одягнути, щоб чоловік захотів продовжити стосунки?

Перше і найголовніше - це жінка повинна виглядати жіночно і природно. Це те, що чекає від вас чоловік. Так що не одягаємо речі чоловічого стилю, віддаємо перевагу речам які покажуть вашу фігуру, підкреслять всі переваги, м'які та плавні лінії. Відмінно підійдуть вбрання з мереживом, квітковим принтом, з різними рюшами та воланами. Вам має бути властива легкість і впевненість у собі, тому вибирайте легкі чи просто улюблені речі у своєму гардеробі. Нехай річ буде не нова, зате Вам буде комфортно в ній, це важливіше.

Друге що чекають чоловіки - це прояв сексуальності. Але тут дуже обережно, без вульгарності. Можлива блуза з напівпрозорої тканини, розстебнутий верхній гудзик або гарний виріз декольте. Потрібно створити більш скромний образ, щоб навпаки не відштовхнути чоловіка і не створити думку легковажності і легко доступності. Завжди свою родзинку тримаємо в таємниці. Для першого побачення підійде трохи оголене плече або невеликий розріз на спідниці або сукні. Помилково, збираючись на перше побачення, ми створюємо собі образ із усіх нових речей. Через це ми можемо надати собі невпевненості, відсутності комфорту та скутості в рухах та поведінці. І так ми отримуємо зовсім не те, що маємо відчувати на першому побаченні.

Так само це стосується й взуття. Найпростіше - це ви просто можете натерти собі мозолі і весь біль буде відображатися на вашому обличчі. Тому коли купуєте речі, загляньте в магазин чоловічого одягу та можливо пригляньте собі цікаві варіанти. І пам'ятайте одяг і був повинен бути вашого розміру, ні більше ні менше.

Одягаючись на побачення, пам'ятайте, що додаткової впевненості в собі додає красива спідня білизна, навіть якщо ви її не демонструєте. Білизна може приховати не ідеальності фігури і одяг буде сидіти набагато краще. Також пам'ятайте, що потрібно одягнутися в залежності від місця побачення. Якщо вас чоловік запросив на прогулянку на природі, то зрозуміло, що туфлі на підборах і вечірня сукня будуть не доречними. І так само навпаки, він вас запросив до ресторану, а ви прийдете в спортивних штанах або костюмі.