1. Новини Закарпаття
  2. >

Магазин Shurik-UA пропонує купити бензиновий генератор за кращою ціною

18.01.2024 06:00 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Замовляйте бензиновий генератор в магазині «Shurik-UA»

Бензогенератор, що є переносною автономною електростанцією, використовується як додаткове джерело живлення в роботах монтажного і зварювального спектрів, а також в процесі здійснення будівельних робіт.

У побутовій сфері генератор бензиновий також проявляє свою затребуваність. Цей агрегат пропонується до реалізації інтернет-магазином «Shurik-UA» на дуже вигідних умовах: у великому каталозі його вартість цілком демократична, умови доставки і замовлення комфортні для потенційних покупців.

Специфіка вибору генератора на бензині

Критерії, на базі яких слід розглядати бензогенератори, такі:

  1. Статус агрегату (побутовий або професійний, переносний або стаціонарний).
  2. Кількість фаз.
  3. Напруга.
  4. Наявна у двигуна кількість тактів (у інтернет-магазині «Шурик» ви завжди можете купити бензиновий генератор будь-якого різновиду: двух- або чотиритактний).
  5. Засадничі характеристики (транспортування і час роботи, об'єм бака і потужність).

Крім того, важливе значення при виборі бензинового генератора має тип управління. Розглянемо деякі аспекти, які слід враховувати тим, хто має намір придбати цей агрегат.

Отже, що можна сказати про професійні і побутові його різновиди? Потужність пропонованої побутової модифікації агрегату не перевищує 10 тис. Вт. Щоб уникнути перегрівання генератор такої конструкції не повинен використовуватися більше як 8 годин на день.

Але, якщо купити бензогенератор побутовий, то використати його можна буде не лише для дачної будови або особистого котеджу, але й в похідних умовах. Професійний варіант генератора на бензині може функціонувати при повітряному охолодженні до 12 годин, а при водяному — цілодобово.

Пропонуючи купити недорогий бензиновий генератор, наша компанія «Шурик» акцентує увагу на тому, що однофазна модифікація цього пристрою буде оптимальною у тому випадку, якщо з ним взаємодіятимуть однофазні прилади, або електроживлення будинку існує у вигляді єдиної лінії, або якщо функціонує одна лінія з трьох наявних. А трифазному агрегату, відповідно, слід віддати перевагу у будинку трьох працюючих фаз. І ще один момент: 4-тактный двигун працює на чистому паливі, а 2-тактний — на спеціальній суміші палива з моторним мастилом.

Наш інтернет-магазин «Шурик» завжди радий кожному відвідувачеві і готовий виконати будь-яке замовлення! Звертайтеся — ми чекаємо вас!