1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Програма Є - відновлення, житло яке не підлягає відновленню - купити житло в Закарпатті

167
Україна

Допоможемо знайти та купити житло в Закарпатті по програмі Є - відновлення, повний супровід угоди, консультації з придбання житла в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві.

Програма Є - відновлення, житло яке не підлягає відновленню - купити житло в Закарпатті

В цій статті мова піде про зруйноване житло, не пошкоджене, а саме зруйноване.

Програма Є – відновлення розповсюджується і на зруйноване житло, житло визнане непридатним для життя після оцінки комісії, тобто повністю знищене, без можливості ремонту.

65a58528ec339.webp

За умовами даної програми якщо Ваше житло будинок чи квартира знищене внаслідок широкомасштабної збройної агресії росії проти України, після набрання чинності Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022 ви маєте право на грошову компенсацію для купівлі нового житла в регіонах України в яких не ведуться активні бойові дії, наша Закарпатська агенція нерухомості «Buy house» пропонує вам купити житло в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві.

Й по програмі Є відновлення, надаємо повний спектр послуг, від пошуку будинку, квартири в Закарпатті, підготовки документів грошової оцінки, технічного паспорту, витягу з ДЗК до укладання угоди, наші нотаріуси пройшли навчання про укладанню договору купівлі продажу нерухомості по програмі Є відновлення. Якщо ви шукаєте купити будинок в Ужгороді звертайтесь до нашої агенції яка вже 7 років працює на ринку нерухомості Закарпаття і дорожить своєю репутацією ми не заїжджі ріелтори та агенції ми тут залишимося з Вами ми із Закарпаття.

Щоб отримати компенсацію потрібно :

1. Подати повідомлення про зруйноване майно в застосунку чи на порталі Дія, якщо не подавали раніше.

2. Подати заяву про виплату за зруйноване майно в застосунку

3. Дочекатися отримання сертифіката

4. Подати заявку в Дії для бронювання коштів за сертифікатом та дочекатися підтвердження бронювання.

5. Звернутися до нас або знайти квартиру будинок в Карпатах на нашому сайті https://buyhouse.com.ua/ Закарпатської нерухомості решту роботи ми зробимо за Вас.

Що варто знати і на що звернути увагу:

Програма компенсації відбуватиметься у два етапи

Перше — отримання сертифіката на придбання нової домівки. грошові виплати на самостійну відбудову. Ви можете отримати або сертифікат, або кошти на будівництво.

Друге — суму сертифіката розраховує
комісія

Друге Спеціальна комісія розглядає заяву та аналізує отриману інформацію. Суму сертифіката розраховують за формулою, затвердженою Кабміном.

Третє ВАЖЛИВО поки що після бронювання коштів у Вас є всього місяць на купівлю нерухомості, тому попередньо рекомендуємо Вам підібрати собі на нашому сайті ви купите квартиру в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві чи в селі у Закарпатті.

В січні 2024 року наша агенція перша в Закарпатті вже допомогла швидко знайти та купити в Ужгороді будинок по програмі є – відновлення ми повністю супроводжували угоду, підготували оцінку експертну оцінку, наш нотаріус підготував договір купівлі-продажу нерухомості та зареєстрував його в системі, для консультацій з придбання житла в Закарпатті звертайтесь за телефоном +38 095 25 12345 Іван Чийпеш.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber