1. Новини Закарпаття
  2. >

Час оновити зубну щітку: переваги електричних моделей

11.01.2024 06:00 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Кожен знає, що чистити зуби потрібно двічі на день, приділяти цьому заняттю не менше двох хвилин і дотримуватися рекомендованої техніки чищення. Але не так багато людей чітко виконують ці правила. Часто на ретельне чищення зубів банально не вистачає часу. Цю проблему можна легко вирішити за допомогою електричної зубної щітки.

Чим електрична щітка краще за звичайну?

Електрична щітка суттєво спрощує повсякденний догляд за ротовою порожниною. Голівка щітки автоматично виконує плавні рухи, які задані виробником відповідно до правильної техніки чищення. Користувачу залишається лише обережно та не поспішаючи контролювати положення пристрою і слідкувати за тим, щоб ворсинки щітки чистили не лише сам зуб, але й ясна навколо нього.

LsBnjT9Cd4iNWC0ugLwH4o8nlvzi0U1B_xepfsSvn7YIMPxmnZ2rCiQ53pSeD3_GETQ0FPuDAoerVvAshj6v3DK3Ed_U-jRYIifsJIVpKZA8-u3h3jaxjY7008cZIkkzdGhBe2LQyQQASiMoPcbz2Hg

Необхідний час чищення при цьому скорочується. Більшість сучасних моделей зубних щіток мають таймер, який допомагає користувачу контролювати, щоб процедура чищення тривала не менше потрібного за інструкцією часу.

Єдиний недолік електричної зубної щітки — коштує вона дорожче за звичайну. Насадки потрібно змінювати кожні кілька місяців, і вартість самої насадки вища, ніж ціна звичайної щітки.

Яку електричну щітку краще вибрати?

Якщо зайти на сайт каталогу https://ek.ua/ua/, то можна побачити, що інтернет-магазини пропонують таке різноманіття щіток, що звичайний, не досить інформований у цьому питанні споживач легко може заплутатися. Для чищення використовуються різноманітні інноваційні технології: механічна, звукова, ультразвукова. В комплект щітки можуть входити різні, та досить функціональні у своєму використанні насадки, наприклад, для чутливих зубів, для чищення брекетів, імплантів, язика. Щітки можуть мати декілька режимів: глибоке чищення, делікатне, полірування, відбілювання тощо.

6lCeGCbX6oArHj7vYgIB8cFbLxxpQ_9fa5BPF1TcEnutaPSDe9OtN7CNjsQ2vvmGx_5favRL_y6K5wE8wzFAWIab6b35lqEmHudLy2Pzo2AXRq8mC1OEmCmRoFxGywLdYlcVQByf_3rL8nA1JWF90Io

Треба враховувати, що електричні щітки не рекомендовано використовувати у випадку певних дефектів зубів та цілої низки захворювань ротової порожнини. В деяких випадках заборонено використання лише ультразвукових щіток. Тому краще порадитися зі своїм стоматологом, щоб він рекомендував оптимальний тип щітки. В цілому ж, незалежно від того, яка модель купується, краще, щоб вона працювала від акумулятора довше, а заряджалася швидше. Кількість режимів і функцій обирайте зважено. Цілком можливо, що далеко не всі функції ви будете використовувати, а деякі режими може не рекомендувати ваш лікар.