1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Топ-5 помилок при виборі наручного годинника

37
Україна

Декому може здатись, що вибрати наручний годинник зовсім не складно. Багато хто вважає, що достатньо лише знайти модель, яка подобається, від відомого бренду. Однак все це не так легко. Щоб, потрапивши на сайт наручних годинників, ви дійсно зробили правильний вибір,

Топ-5 помилок при виборі наручного годинника

Декому може здатись, що вибрати наручний годинник зовсім не складно. Багато хто вважає, що достатньо лише знайти модель, яка подобається, від відомого бренду. Однак все це не так легко. Щоб, потрапивши на сайт наручних годинників, ви дійсно зробили правильний вибір, ми розкажемо про найпоширеніші помилки, яких припускаються покупці.

Помилка 1: не звертаєте увагу на країну-виробника

Визнано, що найкращі годинники виробляють у Японії та Швейцарії. Напис «Swiss Made» говорить сам за себе, підкреслюючи бездоганну якість продукції. Подібні моделі виготовлені, зібрані та протестовані у Швейцарії. Але це не означає, що годинники на руку зі згадуваним написом будуть надзвичайно дорогі, – вдасться знайти й моделі за доволі демократичною вартістю.

Якщо говорити про Японію, то ця країна також пропонує доволі високотехнологічні рішення. Зазвичай доступно чимало функцій, використовуються передові технології, та й загалом продукція високоякісна.

Помилка №2: механічні краще за кварцові

Якщо ви вибираєте статусний годинник, то так, це правда. Однак із позиції функціональності це твердження невірне. Все дуже просто: кварцові забезпечують більшу точність ходу. Підтверджено, що навіть найкращі механічні прилади дають похибку в 4 секунди за добу, а кварцові – 5 секунд, але за рік. Тут ще якісь слова зайві.

Помилка №3: прагнення придбати водостійку модель

На більшості годинників можна побачити напис: «Water resistant». Побачивши її, радієте й починаєте тестувати, пірнаючи з виробом на руці. Однак не поспішайте. Базове вказування такої характеристики свідчить лишень про те, що аксесуар не постраждає від поту, бризок, слабкого дощу.

Характеристика, котра підкаже, наскільки активно можна мочити й загалом взаємодіяти з водою, – це тиск. Так, якщо вказано 3 атм., що відповідає 30 метрам, то можете сміливо мити руки, не знімаючи аксесуар. Коли це вже 5 атм., то годинник нормально перенесе випадкове занурення у воду. Маркування в 10 і 20 атм. – це вже доволі значущі показники. У першому випадку працездатність не постраждає, якщо захочете поплавати, у другому – навіть тоді, якщо зануритесь під воду під час дайвінгу.

Помилка №4: сапфірове скло – і нічого більше

Коли вибираєте годинник, певні характеристики вже точно знаєте. А сапфірове скло – це ледве не топ. Принаймні, таке може скластись враження. Дійсно, воно дуже міцне, подряпати практично неможливо. Звісно, це впливає на ціну.

Бюджетніший варіант – кварц. Він міцний, не тріскається, однак тверді предмети можуть залишити на ньому подряпини. Щоб відновити первинний вигляд поверхні, достатньо пошліфувати. Насправді найкращим і доволі доступним сьогодні варіантом є комбінація кварцу з сапфіровим шаром.

Помилка №5: металевий браслет – найкращий варіант

Це непогане рішення, і його вибирають за міцність. Однак разом із тим метал важкий, може врізатись в шкіру при згинанні кисті. А це вже точно викликає дискомфорт. Сьогодні запропоновано чимало варіацій браслетів з інших матеріалів, а саме:

  • текстиль – легкий, міцний, витримує намокання, при цьому не втрачає своїх первинних характеристик;
  • пластик і гума – особливо часто використовуються в спортивних моделях;
  • шкіра – престижний матеріал, однак підходить далеко не для всіх випадків.

Якщо вибрати самостійно годинник важко, то завжди готові прийти на допомогу консультанти магазину. Головне – визначитись зі своїми вимогами до товару.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber