1. Новини Закарпаття
  2. >

Як підключити Macbook Air 11 до телевізора?

03.01.2024 10:00 Новини партнерів Голос Карпат

Дізнайтесь, як підключити Macbook Air 11 до телевізора, основні характеристики ноутбука Apple та де його вигідно купити в Україні.

Дізнайтесь, як підключити Macbook Air 11 до телевізора, основні характеристики ноутбука Apple та де його вигідно купити в Україні.

«Так само, як і інші макбуки!» Жартуємо. Звісно. З цієї статті ви дізнаєтеся, як підключити Macbook до телевізора. Поради стануть корисними для користувачів, які: а) хочуть розкрити для себе нові можливості «яблучного» ультрабука; б) бажають переглядати фільми та серіали «на великій діагоналі» або комфортно працювати, використовуючи TV у якості монітора. А якщо вам потрібен недорогий макбук, шукати варто в магазині «ЯК НОВИЙ», наприклад, купити Macbook Air 11 бу. Модель з дисплеєм 1366x768 (16:9), процесором Core i5, 2467M, 1.6 ГГц, 2 (4) ГБ оперативки та накопичувачем SSD 64 ГБ здатна дати фору багатьом сучасним ноутбукам Windows. Чудово підходить для офісних задач, перегляду контенту та сумісна з великими екранами.

Як підключити Макбук Ейр 11 до телевізора?

«З’єднати» ноутбук Apple та телевізор можна 2 способами – через спеціальний кабель або Mini DisplayPort.

  1. Вставте шнур та адаптер до відповідних роз'ємів на пристроях.
  2. Оберіть джерело картинки, скориставшись пультом ДУ від телевізора.
  3. На макбуці відкрийте «Системні налаштування», запустіть програму «Монітор» – «Розширення». Вивести зображення на екран тут можна через одну з трьох опцій.

«Відеоповтор» – картинка з дисплея MacBook дублюється на екран телевізора.

«Розширення» – в цьому випадку TV використовується в якості додаткового «моніка»: на дисплеї макбука відкривається браузер, а на телевізорі – програвач або програма перегляду зображень. Щойно ви приберете позначку з пункту «Увімкнути відеоповтор» функція активується автоматично.

«Виведення на перший або другий монітор» – картинка демонструється або на додатковому моніторі ноутбука, або на телевізорі, як забажає користувач. Щоб скористатись опцією, в засобі «Монітор» потрібно перетягнути білу смужку догори, за допомогою AirPlay.

Включіть Apple TV, та перейдіть до налаштувань. Знайдіть «AirPlay» та подивіться, чи функція активована.

В «Системні налаштування» – «Монітори» оберіть «Монітор AirPlay» та «Apple TV». Опісля натисніть на значок відеоповтору. Може бути так, що підключення до AirPlay захищене паролем – такий має з’явитися на телевізорі. Введіть його на своєму макбуці. Додатково може знадобитися налаштування звуку.

Додаткові поради

Перед підключенням MacBook до монітора переконайтеся, що всі пристрої з’єднано з однією мережею Wi-Fi.

Якщо у вас виникають проблеми з підключенням MacBook до монітора, перевірте, чи відповідає кабель або адаптер портам ваших пристроїв.

Якщо використовуєте режим «Розширений робочий стіл», ви можете налаштувати параметри дисплеїв у системних параметрах macOS.

Як бачимо, нічого складного в тому, щоб підключити Macbook Air 11 бу до телевізора: потрібні лише робочий «мак» та TV з сумісними портами. Недорогі ноутбуки Apple можна замовити на сайті «ЯК НОВИЙ». Пристрої виглядають майже як нові, їх батарея не виснажена (понад 80% від початкового ресурсу), а індикатор контакту з водою не активовано, отже, раніше Macbook Air залито не було. Якість та надійність лептопів підтверджена гарантією магазину. Доставка замовлень по Україні – Новою поштою.