1. Новини Закарпаття
 2. >

Алюмінієвий профіль для дверей прихованого монтажу – дозвольте собі більше, ніж двері!

30.12.2023 20:00 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Міжкімнатні двері, виготовлені спеціально під ваш інтер'єр – звучить привабливо, чи не так? Оформити перехід між кімнатами непомітно або навпаки зробити міжкімнатні двері головною особливістю дизайн-проєкту – з таким завданням легко допоможуть впоратися приховані двері. Феномен прихованих дверей полягає в тому, що їх легко вписати практично в будь-який інтер'єр, тому вони чудово виглядають як у класичному, так і в сучасному стилях. Приховані двері гарантують створення унікальної композиції, і якби не ручка, можна було б подумати, що їх взагалі немає. А головна перевага – розміри прихованих дверей не обмежуються нічим, крім вашої фантазії – квадратні, асиметричні, на всю висоту стіни – особлива конструкція дозволяє реалізувати будь-яку ідею.


Двері з алюмінієвим профілем і прихованими петлями монтуються у дверний отвір або обшиваються гіпсокартоном. Таким чином, двері Invisible абсолютно невидимі після встановлення, і лише виріз рами ледве помітний на ідеально рівній поверхні стіни.

Дверне полотно відкривається на 180 градусів завдяки спеціальній системі петель, встановлених у прихованій рамі та дверному полотні. Основою прихованих дверей є міцна алюмінієва рама на прихованих петлях. Головна відмінність від класичних міжкімнатних дверей – установка дверної коробки на етапі чорнових робіт.

Залежно від потреб можна вибрати 4 види відкриття дверей – на себе, від себе, праворуч або ліворуч. При відкритті від себе потрібна доукомплектація профілем чверті. Відкриття дверей здійснюється за допомогою магнітного врізного замка – принцип дії заснований на тяжінні магнітів, розміщених у клямці і зворотній планці, завдяки чому двері зачиняються безшумно, а клямка після відкриття стає невидимою.

Залишилося тільки вирішити, який вигляд матимуть ваші двері прихованого монтажу:

 • Грунтоване дверне полотно слід вибирати, якщо стоїть завдання задекорувати двері під стіни – пофарбувати, заклеїти шпалерами або заштукатурити;

 • Щоб двері були багатофункціональними – можна вибрати дзеркальну або скляну поверхню дверного полотна;

 • Для стін з HPL панелями приховані двері, як правило, декоруються ними ж;

 • А дверне полотно зі шпону чи натурального дерева вважається універсальною класикою та підходить практично до будь-якого стилю інтер'єру;

 • Двері з прихованою коробкою з алюмінієвого профілю мають особливу перевагу – можливість використовувати різні матеріали для декорування дверного полотна з різних сторін.

  Компанія AluCreator виготовляє алюмінієві профілі для прихованих дверей на власному виробництві в Україні. Асортимент дозволяє реалізувати будь-які ідеї у виробництві прихованих дверей на замовлення. На сайті alucreator.com.ua можна замовити як окремо профіль для дверей прихованого монтажу, так і комплекти дверей та виготовлення дверей Invisible на замовлення. Крім того, надаються послуги з підрізування, фрезерування та фарбування профілю плюс докладна консультація фахівців та повний супровід замовлення з моменту оформлення до реалізації проєкту.

  ☎️ +380 (93) 156-54-54

  https://alucreator.com.ua/ua/