1. Новини Закарпаття
  2. >

ТОП-3 найпопулярніших кормів Josera для котів

29.12.2023 13:00 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Сухі корми від Josera представлені широким асортиментом, що характеризуються балансом поживних та корисних речовин, оптимальною енергетичною цінністю. Сам бренд вже понад 80 років забезпечує пухнастих вихованців кормами різних видів, пропонуючи широкий асортимент та збалансований раціон. Йозера — це сімейний бізнес, який за роки свого розвитку дотримується традицій високої якості та доступної вартості, освоює сучасні технології та зберігає орієнтованість на споживачів.

Найбільш популярні корми для котів від Josera

Широка лінійка продукції Йозера та багатоскладовість сухих кормів для кішок допоможе підібрати раціон для будь-якого пухнастого улюбленця. У лінійках представлені корми для кошенят, вагітних, годуючих кішок, а також для тих хто потребує особливого харчування. Серед усіх кормів можна виділити три найпопулярніших: Leger, Sensicat і Culinesse.

Leger для кастрованих або малорухливих

Популярний сухий корм Josera, склад якого ідеально підходить для кастрованих тварин або вихованців з невисоким рівнем активності. Дієтичні волокна сприяють підвищенню насичення, а збільшений обсяг протеїнів активно стимулює обмін речовин. Для активації жирового обміну до складу включено L-карнітин.

Sensicat для котів з чутливим шлунком

Корм Sensicat створений спеціально для котів, у яких спостерігаються проблеми зі шлунком і кишечником. Він характеризується спеціальною рецептурою з елементами, що легко засвоюються. Його компоненти знижують рівень утворення каменів у сечі, а до складу входить також дієтична клітковина.

Culinesse для справжніх гурманів

Корисний та поживний корм до складу якого входить лосось, домашня птиця та кукурудза. Містить цінні жирні кислоти, корисні мікроелементи та вітаміни, баланс яких запобігає окисленню продуктів, сприяє стимуляції травлення та підвищує активність.

Ознайомтеся з найкращими пропозиціями від Josera на bethoven.com.ua/brand/1001/