1. Новини Закарпаття
  2. >

Як правильно організувати навчання на рекрутера

28.12.2023 10:00 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Якщо ви вирішили поринути у навчання новій професії, - ви вже зробили перший крок у рекрутингу. Сфера IT дуже цікава та різноманітна, робота в ній не дасть вам засумувати. Для початку треба проаналізувати ті знання й навички, які ви вже маєте, та вибрати для себе відповідні курси IT-рекрутингу (https://www.evotalents.school/). Навіть якщо ви мало що в ньому розумієте, не панікуйте, - обирайте курси для новачків, на них ви зможете розібратися у рекрутингу практично з нуля. Професійні викладачі з великим досвідом допоможуть отримати не лише нові знання, а й розв’язати практичні завдання та розібрати реальні кейси зі світу рекрутингу.

Програма курсів для початківців передбачає наступні заняття та вебінари:

  1. Знайомство з IT сферою та її специфікою.
  2. Рекрутинг у продуктовому та сервісному бізнесі.
  3. Вивчення пасивних та активних каналів пошуку.
  4. Процес роботи з менеджером з наймання.
  5. Як будувати комунікації з кандидатами.
  6. Процес проведення співбесід.
  7. Етичні аспекти роботи рекрутера.
  8. Канали пошуку роботи після закінчення курсів.

Типові помилки в навчанні на рекрутера

В різноманітті курсів можна загубитися. Особливо якщо ти новачок. В першу чергу не сплутайте IT рекрутинг зі звичайним. Адже ця професія передбачає знання у сфері інформаційних технологій. Рекрутеру потрібно розбиратись в особливостях професій, найманням представників яких ви будете займатись. Треба знати професійну термінологію, сленг, який так полюбляють розробники та програмісти. Рекрутеру потрібно проводити співбесіди та інтерв’ю, тому з кандидатами потрібно бути на одній хвилі й розмовляти їхньою мовою.

Не замахуйтеся на курси з високою планкою, опануйте ті, які відповідають вашому рівню знань сьогодні.

Серед курсів вибирайте ті, де особлива увага приділяється практичним навичкам, де є домашні завдання та зворотний звʼязок із викладачами. Інколи такі курси коштують трохи дорожче, але воно того варте.

Поцікавтеся перспективою майбутнього працевлаштування та проходження практики, дізнайтеся який сертифікат та на яких умовах ви отримаєте після закінчення курсів.

Які вебінари та лекції краще слухати про рекрутинг в IT

Перед початком навчання почитайте матеріали про рекрутинг, поспілкуйтеся із друзями, що працюють у галузі IT, розпитайте у них про особливості професії. Пошукайте безплатні вебінари та лекції про майбутню професію (їх багато на просторах інтернету) та зробіть свої висновки про правильність свого вибору. Не завадить підписатися на сторінки визнаних рекрутерів та професійних спільнот у соціальних мережах.

Якщо ви плануєте займатись пошуком кандидатів у інших країнах, знайдіть матеріали, які розкажуть про особливості рекрутингу в них. Багато країн мають свій менталітет, відношення до праці, рівень очікуваної заробітної плати та багато соціальних відмінностей. До таких речей краще підготуватися заздалегідь.

Чим більше зацікавленості ви виявите до своєї майбутньої професії зараз, тим легшим та плідним для вас буде навчання й наступна робота.