1. Новини Закарпаття
  2. >

Топ 5 ігор для iPhone 15 Plus, які розкривають можливості великого екрана

27.12.2023 10:00 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Багато хто обирає iPhone 15 Plus через 6,7-дюймовий екран з роздільною здатністю 1284 x 2778 пікселів, який дає змогу комфортно дивитися відео та фотографії, а також відкриває абсолютно нові можливості для ігор. Ми відібрали 5 простих і цікавих тайтлів, які наочно демонструють усі переваги великого дисплея. Image

Linea — головоломка з красивою графікою

У цій стратегічній головоломці з елементами симулятора вам належить відновити електропостачання будинків після руйнівного шторму. Це не так-то просто. Доведеться вибирати оптимальний маршрут, щоб подати електрику. Інтерфейс виконаний у мінімалістичному стилі з продуманими деталями. А велика площа екрана Apple iPhone 15 Plus дозволяє зручно стежити за всіма елементами головоломки одночасно. Логічні загадки Linea потребуватимуть чимало зусиль, зате принесуть масу задоволення від процесу.

DERE Vengeance — бродилка в стилі Super Mario

Відчуйте себе як у дитинстві, переміщаючись рівнями в цій динамічній бродилці з елементами аркади. Колірна гамма, персонажі та геймплей DERE Vengeance явно створені під впливом легендарної Super Mario. Але швидкість тут підвищена до межі, тож пройти рівень буде непросто. Великий дисплей iPhone 15 Plus забезпечує чудовий огляд усього ігрового простору для комфортного керування. Ви зможете заздалегідь помічати перешкоди та планувати шляхи обходу. Це значно збільшує задоволення від гри.

Tiny Robots — гра на пошук предметів

Ваше завдання в цій захопливій головоломці з пригодницьким сюжетом — врятувати роботів з полону прибульців. Для цього потрібно відшукувати потрібні предмети, відкривати замки, комбінувати підказки. У Tiny Robots є безліч цікавих локацій.

Scrap Divers — незвичайний раннер

У цьому оригінальному ранері вам не доведеться нескінченно бігти або летіти вперед, як у класичних аркадах такого типу. Тут доведеться падати вглиб бездонної шахти, керуючи роботом, що летить. Ваша мета — ухилятися від різних перешкод і летіти якомога далі. Керування здійснюється нахилами смартфона або натисканнями на екран.

Forgotton Anne — атмосферна пригода

Це пригодницький екшен з унікальним антуражем і сюжетом. Дія розгортається в паралельному світі, куди потрапляють забуті людьми речі. Головна героїня Енн повинна розслідувати змову забутих іграшок проти уряду. Гра отримала безліч нагород за атмосферність і креативність сетингу. Forgotton Anne підійде любителям не тільки екшену, а й квестів. Тут потрібно вирішувати головоломки, знаходити предмети, допитувати інших персонажів.

Великий екран створений для геймінгу

Ігри з цього огляду чудово демонструють нові можливості для геймінгу на смартфонах з великим екраном. Дрібні елементи інтерфейсу, нюанси графіки стають помітні, що важливо для занурення в процес. Але краще один раз побачити та спробувати, ніж сто разів почути. Завантажте, оцініть самі!