1. Новини Закарпаття
  2. >

Як написати реферат з медицини з допомогою медичного порталу «Medznat»

22.12.2023 09:20 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Студенти-медики повинні писати реферати на основі поглибленого вивчення досліджуваної теми, роботи з науковою літературою, аналізу, узагальнення та оцінки наведених даних. Якщо скопіювати чиюсь роботу з інтернету або переказувати чужі публікації без обґрунтованих доводів, то не варто розраховувати на високий бал оцінювання. Щоб зміст вашої роботи відповідав заданій темі, скористайтеся джерелами та матеріалами на порталі «Medznat», де також розміщено реферати по медицині українською .

Чим допоможе медичний портал «Medznat» студентам-медикам

Роботи студентів-медиків мають не лише академічну цінність, а й практичну значущість. У написанні реферату викладачі медичних ВНЗ дозволяють спиратися на:

  • наукові статті;
  • монографії;
  • результати досліджень;
  • бази даних;
  • медичні журнали з рецензованими публікаціями тощо.

Проблема у написанні реферату з медицини полягає в тому, що на збір інформації з обраної теми витрачається більше часу, ніж в інших сферах діяльності. Не можна відкрити перший-ліпший медичний ресурс. Потрібно впевнитися, що зазначена інформація відповідає першоджерелу, а на це знадобиться не одна година.

Щоб заощадити час на зборі доказової бази, виберіть потрібну нозологію і перегляньте публікації на порталі «Medznat». Його головна перевага — це перевірена інформація та наявність посилань на першоджерела. На медичному порталі ви знайдете для написання реферату безліч наукових статей, клінічних досліджень, систематичних оглядів та багато іншого.

Як користуватися порталом для медиків «Medznat» у написанні реферату

Медичний портал «Medznat» публікує реферати з авторитетних закордонних джерел. Не варто повністю копіювати наведену в них інформацію, але використовувати її у своїх роботах можна. Готові реферати з медицини українською допоможуть вам:

  • вибрати цікаву тему за своєю спеціальністю;
  • отримати перевірені дані з наукових досліджень, клінічних випадків, статистики тощо;
  • мати посилання на першоджерела та авторів досліджень.

Прочитавши кілька опублікованих рефератів, ви зрозумієте логіку викладення матеріалу й обґрунтованість висновків. Користуючись інформаційним ресурсом, вам буде простіше підготувати доказову базу для своєї роботи. Це можуть бути офіційні новини медицини, наукові дослідження або думки провідних експертів. Вам потрібно лише зареєструватися, щоб отримати доступ до понад 5000 наукових статей, досліджень та рекомендацій на медичному порталі «Medznat».