1. Новини Закарпаття
  2. >

Як влаштуватися нянею дитини без досвіду роботи, вразити роботодавця і стати професіоналом

20.12.2023 10:00 Новини партнерів Голос Карпат

Багато жінок, які вирішили змінити сферу діяльності та стати нянею, вважають, що для працевлаштування достатньо любити дітей та мати досвід їх виховання. Однак для роботодавців часто цього замало, і вони роблять ставку на досвідчених професіоналів.

Багато жінок, які вирішили змінити сферу діяльності та стати нянею, вважають, що для працевлаштування достатньо любити дітей та мати досвід їх виховання. Однак для роботодавців часто цього замало, і вони роблять ставку на досвідчених професіоналів.

Багато жінок, які вирішили змінити сферу діяльності та стати нянею, вважають, що для працевлаштування достатньо любити дітей та мати досвід їх виховання. Однак для роботодавців часто цього замало, і вони роблять ставку на досвідчених професіоналів. У цій статті ми розповімо, що потрібно, щоб влаштуватися нянею та успішно пройти співбесіду.

Як стати нянею без досвіду роботи – чи наймають бебісітерів-новачків

Наскільки важким буде старт майбутньої няні, і скільки часу він займе – залежить від особистих якостей, навичок та умінь. Не маючи досвіду, можна оперувати наступними своїми перевагами:

  • наявністю профільної педагогічної освіти чи медичної;
  • знаннями методик раннього розвитку;
  • власним досвідом виховання;
  • життєвою позицією (здоровий спосіб життя, спорт, любов до свійських тварин та інше);
  • готовністю працювати за нижчу оплату, ніж досвідчені няні.

Шукаєте таку роботу, як няня в Києві? Пам'ятайте, що не всім роботодавцям важливий досвід. Є батьки, які хочуть, щоб няня була як чистий лист. Тоді вона не переноситиме на дитину досвід із попередніми вихованцями, а буде повністю дотримуватися вказівок її батьків. Роботодавців, які готові витрачати час на навчання няні, небагато, але вони є.

Де шукати вакансію няні

Наступний крок – знайти роботодавців. Є кілька способів влаштуватися нянею без досвіду роботи.

Кадрова агенція

В кадровій агенції необхідно пройти співбесіду та заповнити анкету: докладно розповісти про себе, включаючи освіту та наявні навички. Перелік документів, які необхідно мати при собі, може відрізнятись, але завжди обов'язковий паспорт, диплом (свідоцтво про освіту), фото. Кадрові агенції ретельно підходять до вибору кандидатів, тому можуть запропонувати поспілкуватися з психологом. При успішному проходженні співбесіди дані претендента вносять у базу і готують резюме для роботодавців.

Інтернет-майданчики для пошуку роботи

Це можуть бути сайти з приватними оголошеннями або профільні ресурси, наприклад портал для пошуку роботи https://jobs.ua/. Після реєстрації на них потрібно буде заповнити резюме та написати перелік обов'язків, які ви можете взяти на себе. Якщо не знаєте з чого почати, зверніть увагу на анкети конкурентів.

У соціальних мережах є дошки оголошень. Є ймовірність, що вашим знайомим чи підписникам якраз потрібна няня, і, побачивши ваше оголошення, вони звернуться до вас за послугами.

Друзі та знайомі

Можна відразу звернутися до знайомих, які мають дітей, і запропонувати свої послуги. Нехай це буде кілька годин на день або навіть на тиждень, зате ви зможете отримати бажаний досвід та рекомендації.

Чи можна влаштуватися нянею без освіти

Для багатьох батьків насамперед важливе вміння няні порозумітися з дитиною, а також підтримувати її побут. Якщо ви зможете переконати роботодавця, що виправдаєте його очікування, відсутність профільної або вищої освіти не завадить прийняти вас на роботу.

Додаткові знання догляду за дитиною няня без досвіду може отримати на спеціальних курсах. Їх, як правило, проводять кадрові агенції, тривають вони не довше місяця-двох.