1. Новини Закарпаття
  2. >

Як оптимізувати роботу ресторанного бізнесу?

04.12.2023 12:00 Новини партнерів Голос Карпат

Спеціалізовані програмні забезпечення для автоматизації роботи закладів харчування спрощують та надають великі можливості щодо швидкості обробки замовлень та контролю всіх етапів роботи в закладах.

Спеціалізовані програмні забезпечення для автоматизації роботи закладів харчування спрощують та надають великі можливості щодо швидкості обробки замовлень та контролю всіх етапів роботи в закладах.

У сучасному ресторанному бізнесі ефективність та простота управління є ключовими для формування успіху. Автоматизація ресторану дозволяє досягти цього, втілюючи інноваційні технології для підвищення рентабельності та розвитку конкурентоспроможності. Використання спеціалізованого програмного забезпечення стає необхідним рішенням для підвищення лояльності клієнтів та ефективності роботи співробітників. Наприклад, інтегрована платформа FireMenu є стратегічним кроком для керівників та власників HoReCa щодо досягнення найкращих бізнес-результатів. До того ж завдяки автоматизації ресторану, швидкість та якість обслуговування значно зростають.

Управління ресторанним бізнесом з FireMenu: які прилади потрібні для налаштування сервісу?

Програмне забезпечення для ресторану FireMenu стало обов’язковим елементом, тому що служить центральним вузлом для з'єднання всіх пристроїв, необхідних для операцій з продажу їжі. Таке ПЗ розраховано на інтеграцію та синхронізацію великої кількості обладнання, забезпечуючи безперебійну взаємодію між різними апаратами. В залежності від масштабу закладу харчування професійне програмне забезпечення для ресторану здатне оптимізувати роботу всіх процесів за допомогою таких пристроїв:

  • Мобільні — планшети та смартфони, що використовуються співробітниками для прийому замовлень та управління продажами.
  • Термопринтери — необхідні для друку чеків та рахунків, підтримуються різні моделі та інтерфейси.
  • Фіскальні реєстратори — використовуються для формування фіскальних чеків прямо з програми.

Така інтеграція всіх апаратів в єдину систему значно полегшує управління закладом завдяки наявності одного командного пункту, через який проводиться торговельна угода.

F5Q5nQiYIN_HlD7rjvf3canVu5P27ylfBw1CgmgKp4p08YOX_0Ei619a02xU43_0fWnPwTveNNSycWga5m7HsjzWztQeQQBXD99Cc8NTsm6ktRbHEh1l29DRY_FkQp8c5a9soGvDrJVHy2Y15oevTdQ

Який функціонал пропонують CRM для ресторанного бізнесу?

Сучасні заклади харчування завдяки оптимізації за допомогою спеціального ПЗ отримують єдиний електронний простір для відображення та управління всіма процесами в одному середовищі. Цей сервіс забезпечує виконання широкого спектра інтелектуальних завдань і дозволяє кожному співробітнику мати персоналізований доступ з відповідними обмеженнями повноважень, що визначаються їх посадовими інструкціями. При цьому керівництво отримує повне відображення виробничих процесів, фінансової аналітики та можливість ефективного планування.

4qb0s7-prsjGw_Cn97pC5erY0C2_SSPp6Rj2JO3XRv9oLCwbgYCFsOgjfmDpZvx1hF97ynHs-EKN_nWTUYIejXAcXC8zMT504B8-Yghx-jeLXr9CH708vZDpoNcN28HdrSGmqGQnxLGKayXwCrsSHnI

Сучасною тенденцією рахується використання хмарного сервісу для управління закладом харчування. Такий спосіб не лише забезпечує необмежений доступ до бази даних, але й гарантує її захист від несанкціонованого доступу, а також проводить регулярне резервне копіювання даних, тому у форс-мажорних обставинах вся інформація може бути відновленою.

Ось деякі ключові опції, які виконує фаховий сервіс:

  • POS термінал — для швидкого та ефективного обслуговування клієнтів;
  • QR-меню - дозволяє клієнтам самостійно переглядати меню та робити замовлення за допомогою смартфону;
  • екран кухні — відображає поточні замовлення для оптимізації роботи персоналу;
  • складський облік — для відстеження запасів та автоматизації замовлень товарів;
  • фінансовий облік — надає інструменти для контролю прибутків та витрат;
  • планування робочих змін — для раціонального розподілу навантаження на персонал.

Ці інструменти дозволяють власникам та адміністраторам закладів харчування вчасно реагувати на поточні та екстрені питання, що оптимізує загальну продуктивність бізнесу.