1. Новини Закарпаття
  2. >

Курси французької мови онлайн в школі Capital Letter

04.12.2023 10:00 Новини партнерів Голос Карпат

⠀

Французькій мові властива мелодійність та елегантність. Вивчення мови залишається актуальним у будь-якому віці. Курси французької мови у школі Capital Letter доступні дітям та дорослим у форматі онлайн та офлайн. Ефективна програма дозволить швидко та легко освоїти непрості правила лексики та граматики, подолати мовний бар'єр.

Особливості вивчення французької мови

Щоб досягти бажаних результатів у вивченні французької мови, потрібна мотивація. Тільки чітко поставлена ціль дозволить йти вперед, удосконалювати свої знання від рівня до рівня. Досвідчені педагоги школи Capital Letter можуть зацікавити учнів. Вони знайдуть індивідуальний підхід до кожного.

Викладачі пройшли стажування за кордоном, мають міжнародні сертифікати. Вони регулярно удосконалюють свої знання. Заняття можна відвідувати у групі до шести осіб, парами чи індивідуально. Кожен обирає той варіант, який для них максимально комфортний. Проходження курсу в компанії носія – безцінний досвід, який дозволить не лише швидко засвоїти матеріал, а й познайомитись із культурою та звичаями Франції.

Програма створена на основі кращої літератури та методичного матеріалу, який вже довів свою ефективність. Комплексний підхід до навчання – запорука досягнення бажаного результату. Усі правила лексики та граматики закріплюються практикою. Заняття відбуваються у легкій, невимушеній атмосфері спілкування. Учні завжди можуть поставити запитання педагогові. Важливо не боятися помилитися, з уроку до уроку вдосконалювати свої знання та долати мовний бар'єр.

Під час проходження курсу учні отримують аудіо та відеозавдання, які дозволяють закріпити отримані знання. Онлайн тренажери будуть корисними тим, хто має сумніви стосовно засвоєння матеріалу. Вже за кілька місяців учні зможуть сприймати та розуміти французьку мову на слух, читати літературу.

Knrvfuelvr5PXuJKFOKDRTEaKmJkQp2wYSJeFKEIeS6AETFK3DSNmxuyOFwj8lU3yVTTXULEy4CtI8NpaX1CiIGGX1spVD3KrjiiG2-bsqpbbinW7GD5RJ-8LPR1ZsocKwqSDkWF24lQbdcboMTrR3s

Особливості навчання у школі Capital Letter

Кожен курс французької мови поділено на кілька тем. Після проходження кожного розділу учні пишуть тест, який дозволяє визначити, наскільки добре було засвоєно матеріал. Усі уроки проходять у рамках платформи. Учням доступна:

  • онлайн-дошка;
  • відеочат.

Можна розпочати навчання з нуля, поступово просуваючись рівнями до С1. З кожним новим курсом збільшуватиметься словниковий запас. Цей критерій особливо важливий для тих, хто хоче стати впевненим співрозмовником та подолати мовний бар'єр. Відвідування розмовного клубу дозволить відточити навички, поспілкуватися із однодумцями, завести нові знайомства та попрацювати над помилками.

На першому пробному занятті учні пишуть тест, який допоможе визначити рівень знань. За його результатами буде підібрано максимально ефективну програму. Під час першого пробного уроку педагог знайомить учня з платформою та її функціоналом, програмою курсу. Можна проходити навчання вдень або ввечері. Кожен обирає той варіант, який для нього максимально зручний.