1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Для дачників і не тільки: як вибрати надійний мотоблок?

28
Без регіону (не видаляти!)

Для дачників і не тільки: як вибрати надійний мотоблок?

Кілька десятиліть тому  нашим предкам доводилося виконувати багато різних сільськогосподарських робіт на полях і присадибних ділянках вручну. Це займало дуже багато часу і потребувало багато фізичних зусиль. З технічним прогресом все простіше: сьогодні можна купити мотоблок, який стане незамінним помічником під час різних сільськогосподарських робіт. ТракторМаркет пропонує продаж мотоблоків у Львові. В онлайн-каталозі є моделі провідних виробників у різних цінових категоріях.

Для чого потрібен мотоблок

Ручна обробка землі – в минулому. Власники полів використовують потужні, але громіздкі трактори. А тим, хто має невелику присадибну ділянку, набагато зручніше використовувати мотоблок. Це невеликий агрегат, який поєднує компактні розміри і широкий функціонал. Можна купити мотоблок, що має потужність до десяти кінських сил. Це наближує його до повноцінного трактора, особливо якщо йдеться про глибину культивації грунту – у деяких моделях вона може сягати до 20 сантиметрів.

Виробники https://www.tractormarket.com.ua/  пропонують різні моделі, які відрізняються функціональністю та будовою. Вони мають двигун внутрішнього згоряння, а їх основне призначення – культивація і рихлення землі. А це ще не всі функції. Крім того, мотоблок використовують:

  • для оранки і боронування землі;
  • для садіння і викопування картоплі;
  • для підгортання;
  • для обробки землі між рядами;
  • для перевезення різних вантажів.

Зрештою, перелік робіт, які можна виконувати з допомогою мотоблока, залежить від додаткового обладнання.  Завдяки такому функціоналу мотоблок є незамінним помічником у господарстві, особливо для жителів сіл і власників дачних ділянок.

Особливості вибору мотоблока

Придбання сільськогосподарської техніки – відповідальна справа. Тому перед покупкою варто врахувати власні потреби, бюджет, розмір ділянки, особливості грунту. Не варто забувати про виробника, наявність гарантії, габарити і потужність агрегата.

Мотоблоки розділяють на важкі, середні і легкі.

  1. Важкі мотоблоки мають масу понад 130 кілограмів. Їх потужність – понад 10 кінських сил, тому вони можуть обробляти великі площі. Це знахідка для фермерів, власників великих ділянок землі.
  2. Середні мотоблоки мають вагу до 130 кілограмів. Середній мотоблок може мати і бензиновий, і дизельний двигун, і завдяки цьому його потужність зростає аж до 10 кінських сил. Тому він підходить для обробітку площ до 1 га.
  3. Легкі. Маса цього типу мотоблоків – до 80 кг, а потужність перевищує 4 кінські сили. Оптимальний варіант для ділянки площею від 1 до 10 сотих.  Часто використовують для дачних ділянок. Єдиний нюанс – під час використання такої техніки двигун швидко нагрівається, тому йому варто час від часу давати відпочити.

Не знаєте, який варіант вам потрібен? Зверніться до менеджерів інтернет-магазину ТракторМаркет. Тут допоможуть підібрати модель відповідно до ваших потреб і фінансових можливостей.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber