1. Новини Закарпаття

Юридична література - найактуальніші новинки у сфері права

Усе наше життя, від моменту народження, відбувається у правовому полі: особисті, бізнесові, громадські й соціальні стосунки, забезпечення, навчання, праця, відпочинок завжди супроводжуються певними законодавчими нормами, що відображені у кодексах і викладені в юридичній літературі. Досконало розібратися в усіх тонкощах законів, поправок і доповнень, вміло аргументувати власну позицію відповідними нормативними актами можуть лише фахівці, що мають відповідну освіту і присвятили своє життя пошуку шляхів захисту інтересів особистостей і груп, але й пересічні громадяни мають потребу щодо певних знать у цій сфері.

Законотворчий процес перебуває у постійному русі, ледь не щодня поповнюючись новими нормами і юридичними прецедентами. Відслідковувати цей процес самостійно майже неможливо, тому кожен юрист намагається зібрати власну бібліотеку, що постійно доповнюється актуальними новинками. Досвідченим фахівцям і початківцям, професіоналам і тим, хто намагається розібратись у юридичних засадах самостійно, стануть у нагоді книжки з різних аспектів права, підготовлені видавництвом «Олді+».

Навчальна і фахова юридична література

В асортименті видавництва «Олді+» широко представлена фахова юридична література, а також збірки нормативних актів з конституційного, кримінального, адміністративного, цивільного, фінансового, трудового, земельного, господарського, міжнародного права. Видавництво пропонує практичні посібники з досудового розслідування, криміналістики, інформаційної безпеки, регулювання міжнародних збройних конфліктів, вирішення майнових питань, антикорупційної діяльності тощо.

Серед новинок освітньої літератури на окрему увагу заслуговує підручник «Загальне адміністративне право», створений великим авторським колективом юристів-науковців і практиків. На сторінках цього навчального посібника детально розглянуто усі інституційні складові адміністративного права, з особливим акцентом щодо їх практичного застосування.

Професійна література усіх напрямів у видавництві «Олді+»

У каталозі видавництва «Олді+» також широко представлена література з інших напрямів. Інтернет-книгарня видавництва пропонує до уваги покупців книги з економічної, аграрної, інженерно-технічної, військової, мистецької, педагогічної, оздоровчої, суспільної тематики, природничих і гуманітарних наук, науково-популярні видання.

На сайті «Олді+» https://oldiplus.ua/ можно ознайомитись з кожним виданням, зручно і швидко зробити замовлення, зекономивши не тільки власний час, а й кошти, адже на цьому ресурсі книжки пропонуються за найнижчими цінами, від виробника.