1. Новини Закарпаття

Печі для випалу кераміки Сфера використання техніки

Щоб зробити керамічні та металокерамічні протезні конструкції високого рівня якості, використовують печі для випалу кераміки.

Щоб зробити керамічні та металокерамічні протезні конструкції високого рівня якості, використовують печі для випалу кераміки.

Техніка дозволяє створювати мости, імплантати, коронки та інші елементи, які відповідають сучасним стандартам

Сфера використання техніки

Щоб зробити керамічні та металокерамічні протезні конструкції високого рівня якості, використовують печі для випалу кераміки. Техніка дозволяє створювати мости, імплантати, коронки та інші елементи, які відповідають сучасним стандартам. Вона обробляє стоматологічний матеріал відповідно до встановленого температурного режиму.

Саме тому печі активно використовуються стоматологами та зубними техніками у кабінетах, клініках та лабораторіях. Враховуючи широкий асортимент моделей з різними функціональними можливостями, важливо грамотно підібрати варіант відповідно до власних потреб. Для цього враховують декілька характеристик.

Характеристики стоматологічних печей

Печі для випалювання кераміки купують з урахуванням наступних параметрів:

  • кількість індивідуальних програм для обробки матеріалів – більшість моделей мають сотні робочих режимів;
  • особливості управління – вироби можуть обладнуватись панелями керування з кнопковим або сенсорним екраном;
  • сумісність з матеріалами – інноваційні печі дозволяють обробляти кераміку IPS e.max, IPS d.SIGN, IPS InLine і IPS Empress та інші різновиди;
  • розміри – техніка має компактні габарити, що дозволяє зручно розташовувати її на столі, не займаючи багато вільного простору.

Печі для випалу кераміки оснащуються камерами різного розміру, що впливає на об’єм матеріалу, який може оброблятись одночасно. За цим показником техніку обирають залежно від рівня повсякденного навантаження на стоматологічну клініку або зуботехнічну лабораторію. Ще варто звернути увагу на наявність енергозберігаючих технологій, щоб використання обладнання не впливало суттєво на витрати електроенергії.

Придбання печей для випалу кераміки

Універсальні печі для випалу кераміки, які сумісні з безліччю стоматологічних матеріалів, зручні у використанні та обладнані великою кількістю робочих програм, виробляють перевірені бренди з Німеччини та України. Серед них можна виокремити компанії Ivoclar Vivadent, Progret та Vita. Інтернет-магазин «МедДент» напряму співпрацює з виробниками, що дозволяє отримувати оригінальну продукцію за привабливою вартістю.

При покупці печі для випалу кераміки варто довіряти тим платформам, які працюють без залучення посередників, додатково надають сервісне обслуговування продукції, що реалізується. У цьому випадку якщо з плином часу певні компоненти техніки вимагатимуть заміни, ви зможе швидко знайти та встановити нові компоненти за доступною ціною, не перериваючи робочий процес на тривалий період. Якісне обладнання принесе позитивні результати та забезпечить тисячі задоволених пацієнтів, які будуть насолоджуватись міцністю встановлених зубних протезів.

Джерело:  сайт meddent.com.ua