1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як правильно перевезти піаніно і не пошкодити його

91
Без регіону (не видаляти!)

Як правильно перевезти піаніно і не пошкодити його

Всім відомо, що перевезти піаніно не завжди легко не лише через його габарити, а і через його вагу. Для полегшення процесу існують правила, вимоги та засоби які знають люди які цим займаються на постійній основі.

Як перевезти піаніно

Перевезення піаніно відбувається в робочому, вертикальному положенні, але перш ніж перевезти піаніно його потрібно завантажити, перед цим винести, а перед цим запакувати. Тож розбираємо як це відбувається від початку, до розміщення в кімнату куди треба перевезти піаніно.

Перш за все, чоловіки, які під час перевезення є вантажниками, перевіряють чи справні задвижки, котрі утримують дошки фасаду. Коли не справні, деталі які не закріплені, треба зняти та переносити окремо.

Тепер можна рухати музичний інструмент, відставити від стінки для пакування. Або готувати до перенесення.

Далі процес пакування, чимало замовників перевезення відмовляються від нього, щоб економити на вартості послуг перевізників. Але, це необхідна процедура, де особливу увагу приділяють кутам фасаду, особлива увага до клавіатури. Тут однієї плівки не достатньо, треба застосовувати і картон, чи повсть.

Для перенесення застосовують два інструменти: такелажний ремінь, та спеціальну тачанку. Причому тачанка застосовується тільки щоб перевезти піаніно по рівній підлозі. А ремінь можна задіяти і для рівних поверхонь, і для руху по сходах. При чому, щоб відставити є вбудовані ручки позаду музичного інструменту та клавіатура з переду.

Тачанка значно полегшує перевезення піаніно, коли присутні обмежені простори, а саме під час завантаження у кабіну вантажного ліфту з паралельним розташуванням кабіни (коли широкі двері, і доводиться завертати піаніно під кутом), чи при винесенні з квартири де може бути крутий поворот. Долаючи пороги треба притримувати музичний інструмент, щоб не було різких стрибків.

Коли потрібно спускати і піднімати сходами, або тільки спускати, чи тільки піднімати, краще застосовувати професійних вантажників. Зазвичай один іде знизу, другий зверху. Піаніно розташовують задньою частиною до перил та куту куди повертають.

Дуже часто використовують для перевезення піаніно вантажні буси, тому що в них легше вантажити та розвантажувати. Зазвичай в нього просто заходять, а з нього виходять. Але буває, що використовують і вантажівки. Тоді може бути застосовано два різних способи: кладуть на спину, а у вантажному відсіку піднімають на ноги; та одразу підводять на ноги.  В першому випадку до борту підносять піаніно заднім боком, кладуть в кузов, задвигають і потім піднімають. В другому випадку, підносять фасадною частиною до борту, нахиляють на задню стінку, низ підводять та ставлять колесами на кузов і підводять у вертикальне положення.

В вантажівці піаніно обов’язково прив’язують ременями до жорсткого каркасу. Щоб перевезти піаніно часто залучають ремені з тріщоткою для фіксації.

Розвантажують в зворотній послідовності.

Складнощі перевезення піаніно

Перша складність яка часто зустрічається – спуск та підйом сходами. Складність підвищується, якщо збільшується кількість поверхів з яких, чи на які треба піднімати піаніно.

Перевезення піаніно якої ваги необхідно виконати. Звичайне, має вагу двісті кілограм. Також часто зустрічаються вагою 220 -250 кіло. Але зустрічаються вагою триста кіло.

Третя складність, довгі коридори, чи не можливість під’їхати на вантажівці до місця завантаження/розвантаження. Тобто довгі відстані які виникає потреба долати без вантажівки, тут звісно виручає тачанка, але – це зазвичай не безкоштовно.

Інше ускладнення, захаращені або вузькі проходи чи коридори.

Ще одна складність. Яка зустрічається зрідка, гвинтові сходи.

Джерело ГрузОк

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber