1. Новини Закарпаття

Ультразвукова кавітація

Для того, щоб позбутися надлишків жиру, успішно використовується кавітація. Йдеться про безопераційну ультразвукову ліпосакцію, ефективний метод апаратної косметології, за допомогою якого вдається видаляти жирові відкладення, виключивши при цьому хірургічне втручання. На сайті novadelucci ви зможете докладніше дізнатися про кавітацію, дізнатися вартість процедури, записатися на прийом до Косметологічного центру.

За допомогою ультразвукової кавітації вдається покращити форми тіла. Періодичність сеансів відрізняється. Вдається схуднути у проблемних зонах – області стегон. Подібну процедуру проводять раз на тиждень.

За допомогою ультразвукової кавітації вдається вирішити багато проблем. Фахівець видаляє жирові відкладення на стегнах та сідницях, а також на талії, животі та спині, в області рук.

Результат – миттєвий. Буквально через п'ять хвилин після того, як починається ультразвукова кавітація, значно зменшується товщина жирового прошарку. Після процедури знижується бажання їсти через стимуляцію викиду жиру в кров.

Кавітація може бути гідродинамічної та акустичної. Методика спрямована на те, щоб одержати целюліт, позбавити пацієнта надлишків жиру шляхом впливу низькочастотного ультразвуку на жирову тканину.

Максимальна тривалість процедури – сорок п'ять хвилин. В обов'язковому порядку потрібна процедура лімфодренажу. Таким чином вдасться прискорити процес виведення продуктів розпаду жирових клітин через лімфатичну систему, а також кровоносну.

Весь сеанс ультразвукової кавітації з подальшою пресотерапією або лімфодренажем займає близько півтори години.

Ви помітите результат одразу після процедури. Ефект посилюватиметься протягом наступних кількох днів. Після одного кавитаційного сеансу ви зможете зменшити талію до трьох сантиметрів.

Зі свідчень до проведення кавітації слід виділити:

  • целюліт та надлишки жиру;
  • видалення жировиків;
  • корекція дефектів після хірургічної ліпосакції.

Існують протипоказання, які фахівець повинен виключити перед тим, як ухвалити рішення щодо можливості проведення процедури.