1. Новини Закарпаття

Garmin Quatix 7: огляд популярного смарт-годинника

Дізнайтесь особливості смарт годинника Garmin Quatix 7: нововведення, функціонал, дизайн, ціна та де вигідно купити Гармін в Україні.

Дізнайтесь особливості смарт годинника Garmin Quatix 7: нововведення, функціонал, дизайн, ціна та де вигідно купити Гармін в Україні.

Модель розумних годинників Garmin Quatix 7 з’явилась в квітні 2022 року, та сьогодні вважаються одними з кращих для яхтингу. Серед переваг пристроїв – потужний функціонал, можливість кастомізації та багато інших цікавих особливостей.

Логічно, що найкращою мірою розумний годинник Garmin показує себе у парі з іншими гаджетами, наприклад, з бортовим обладнанням цього ж виробника. Модель отримала сенсорний екран, за допомогою якого можна керувати різною електронікою. Якщо взяти ту ж «морську» тематику, Quatix 7 можуть задавати команди автопілоту від Гармін або різним аудіосистемам плавзасобів, і не тільки.

Не хочете користуватись тактильним дисплеєм? Просто відключіть цю опцію. Навіть за таких обставин смарт годинник виправдовує свою ціну. Що ще цікавого пропонують «Кватікс Севен», читайте в огляді від фахівців AVIC. Магазин з Харкова має в своєму асортименті декілька конфігурацій пристрою за вигідною ціною. 

Нововведення Garmin Quatix 7 

Головною відмінністю Quatix 7 від старшої моделі Quatix 6 став дисплей. Серед проблем старшої моделі виділяли надмірно темний екран, користуватися яким було проблематично. Garmin вирішили цю проблему просто, але зі смаком – сам екран зробили трохи яскравішим і додали підсвічування. Водночас, через наявність підсвітки батарея пристрою розряджається трохи швидше, ніж хотілося б. Щоб заощадити заряд батареї, передбачено спеціальний нічний режим. Коли він активується, на екрані залишається цифровий або аналоговий циферблат в стилі мінімалізму. В годинника також є режим сну та кнопка MOB для екстрених ситуацій.

Час автономної роботи не є найсильнішою стороною Garmin Quatix 7, проте цей показник більш-менш достойний. Пристрій тримає заряд близько шести діб.

Функціонал Garmin Quatix 7 

Гаджет є прикладом багатофункціональності, надійним партнером користувача щодня та в нетривіальних ситуаціях.

У годинника є зручний інтерфейс зв'язку з мобільним додатком, завдяки якому всю зібрану інформацію можна структурувати та відстежувати динаміку. Ви займаєтеся веслуванням, вело прогулянками чи спите, годинник Гармін відстежуватиме вашу активність і, при необхідності, зможе скоригувати.

За допомогою того ж таки додатка є можливість вносити дані користувача, налаштування та пресети. Не потрібно возитися з інформацією на маленькому дисплеї годинника – набагато швидше і приємніше зробити це зі свого смартфона. 

Чи варто купувати Quatix 7?

Якщо у вас є Quatix 6 і ви задоволені пристроєм, то ні. Якщо ви ще не пізнали всіх зручностей смарт-годинника або маєте старий годинник Garmin – однозначно так. Особливо Quatix 7 стануть в нагоді тим, чиє життя пов'язане з морем, яхтингом, відпочинком на воді, а також спортивною діяльністю. Величезна кількість зручних функцій неабияк полегшить ваше життя.

Серед інших переваг годинника слід відзначити простоту заміни ремінців. Любите часто змінювати стиль? Ваш старий наручний браслет зносився? Не страшно – зніміть та замініть на новий. В комплекті з годинником Garmin йдуть два варіанти змінних ремінців. 

Quatix 7: висновки 

Модель розумних годинників Гармін мають великий читабельний формат, що не може не радувати. А також значна кількість корисних функцій, що знадобляться в найрізноманітніших ситуаціях. Купити годинник Garmin в Україні вигідно можна в магазині https://avic.ua/smart-chasyi-i-fitnes-trekeryi/proizvoditel--garmin – онлайн або точках продажу в Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі.