1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Отримати довідку про несудимість в Україні: варіант оформлення

30
Без регіону (не видаляти!)

Довідка про несудимість — це один з тих документів, який можуть вимагати українські установи та яка може знадобитися для подорожей за кордон.

Отримати довідку про несудимість в Україні: варіант оформлення

Розповідаємо, як замовити довідку про відсутність судимості. 

Довідка про несудимість — це один з тих документів, який можуть вимагати українські установи та яка може знадобитися для подорожей за кордон. Цей документ підтверджує відсутність проблем з законом в особи, яка подає цей документ. Розповідаємо, як замовити довідку про відсутність судимості. 

Замовити довідку про відсутність судимості: варіант отримання

Донедавна отримати довідку про несудимість можна було в сервісному центрі МВС. Тепер цю послугу максимально спростили, адже отримати довідку можна в Дії. 

Однак не завжди все так просто, для подання довідки за кордоном знадобиться її легалізація. В такому разі без допомоги спеціалістів не обійтися. Замовити довідку про відсутність судимості у спеціалістів можна за таким алгоритмом:

  • Крок 1. Зв'яжіться з менеджерами компанії, наприклад, ABC Center. 
  • Крок 2. Передайте копію свого паспорта або ID-картки. Якщо довідка необхідна іноземним громадянам, надайте копію паспорта разом з перекладом на українську мову або копію тимчасового/постійного посвідчення на проживання.
  • Крок 3. Підтвердіть свій запит, оплативши передзамовлену послугу.
  • Крок 4. Отримайте оригінал довідки в офісі компанії або скористайтеся кур'єрською доставкою, яку пропонують "Нова пошта" та міжнародні служби доставки до інших країн.

Замовити довідку про відсутність судимості краще в агенції, адже так ваші дані будуть в безпеці. 

Коли може знадобитися довідка про несудимість

Довідка про несудимість є важливим документом, який може знадобитися в різних ситуаціях для подання за кордоном. Ось перелік ситуацій, коли може знадобитися довідка про несудимість:

  • Отримання візи. Багато країн вимагають від іноземців надати довідку про відсутність проблем з законом під час подачі на візу.
  • Імміграція. Плануючи імміграцію в іншу країну, наприклад, для отримання постійного місця проживання чи громадянства, довідка про несудимість може бути обов'язковою.
  • Сімейні обставини. Довідка про несудимість може знадобитися для одержання дозволу на переселення до іншої країни через сімейні зв'язки.
  • Подорожі з метою роботи або навчання. Якщо ви плануєте працювати або навчатися за кордоном, можуть вимагати довідку про несудимість.

Це лише невеликий перелік ситуацій коли без довідки про відсутність проблем з законом не обійтися. Загалом необхідність надання цієї довідки краще уточняти за місцем подання документів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber