1. Новини Закарпаття

Вимоги до весільного залу

Весілля є традицією, яка сягає своїм корінням в глибину віків. Людина, що народилась, проживає своє життя та море емоцій, ставить перед собою задачі, та заспокоєння часто знаходить лише в сім’ї.

Весілля є традицією, яка сягає своїм корінням в глибину віків. Людина, що народилась, проживає своє життя та море емоцій, ставить перед собою задачі, та заспокоєння часто знаходить лише в сім’ї.

Весілля є традицією, яка сягає своїм корінням в глибину віків. Людина, що народилась, проживає своє життя та море емоцій, ставить перед собою задачі, та заспокоєння часто знаходить лише в сім’ї. Щоб зв’язати своє життя з іншою людиною, достатньо укласти шлюб, а щоб отримати безліч вражень, слід замовити зал для весілля у Львові.

Ви вже знайшли свою другу половинку? Залишилось лише зареєструвати шлюб та вибрати приміщення для святкування цієї визначної події.

Найкращий бенкетний зал для весілля

Шукаєте приміщення для святкування? Не можете визначитися з тим, яким воно має бути? Існують певні моменти, на які варто звернути увагу при виборі. А починати слід з визначення кількості гостей. Оптимально, якщо під час розрахунків ви додасте кілька осіб до отриманої раніше цифри, адже часто виникають непередбачувані ситуації, коли в ресторан приходить більше гостей, ніж було заплановано на початку. Щоправда, буває і навпаки. В будь-якому разі варто скласти список, щоб в Park. Art of Rest підібрати приміщення, яке дозволить всім відвідувачам почувати себе комфортно.

Наступним етапом іде вибір стилю для весілля. Варіантів, звісно, не мільйони, та досить багато. Переважна кількість стилів дуже схожа, наприклад, класика й прованс, тому зовсім не обов’язково, щоб приміщення на всі 100% відповідало побажанням. Зал в Art of Rest мають сучасне оформлення, втім, команда ресторану без проблем піде на зустріч гостям – вона готова до співпраці з декораторами, щоб приміщення набуло бажаних барв.

Щоб оцінити всі особливості конкретного приміщення, відвідайте його особисто, адже фото не зможе передати всіх нюансів, хоча, якщо немає можливості зазирнути до ресторану, фотографії дадуть достатньо інформації. Правильно оформлене приміщення дозволить отримати візуальне задоволення від перебування в ньому, а наявність фотозон – стане додатковим плюсом конкретного закладу, бо хто ж відмовиться від красивих фотографій. Якщо весілля відбудеться в теплу пору року, то не зайвою в ресторані буде тераса, втім, гості можуть нею зацікавитися навіть в інший період, щоб просто подихати свіжим повітрям. Вони обов’язково оцінять тераси в Арт оф Рест, які ведуть до живописного парку. Це дійсно шикарно, коли поруч із закладом розміщається не будівництво чи промзона.

Що має бути в святковому залі?

В першу чергу – стіл, з розмірами, що будуть достатніми для розміщення всіх гостей. Якщо передбачається святкування в формі бенкету, то знадобляться стільці. Для фуршету ж вони не потрібні. Не зайвою буде сцена чи спеціальна зона для танців або конкурсів, щоб гості не засумували. Запрошений музичний гурт, артисти чи тамада зможуть забезпечити жадані розваги.

Оптимально, якщо молодята зможуть самостійно обрати схему розміщення столів. Це суттєво вплине на особливості сприйняття простору та дозволить розмістити гостей з максимальним комфортом. Не зайвим буде екран та мікрофон, аудіотехніка. Все це та багато іншого ви отримаєте, замовивши святкування в залі ресторану Park. Art of Rest.