1. Новини Закарпаття

ASANNAFLEX - Рулонна упаковка та упаковка для кави від виробника!

Вибір упаковки для кави є важливим завданням, оскільки правильна упаковка забезпечить збереження смаку та аромату вашої улюбленої кави.

Які пакети підійдуть для зберігання

Важливо вибирати упаковку, яка виготовлена з високоякісних матеріалів і є безпечною для зберігання продукту. Розмір упаковки залежить від того, скільки кави ви плануєте упакувати. Важливо, щоб упаковка була відповідною до обсягу продукту, щоб уникнути зайвого простору в упаковці. Тож для кав’ярень та магазинів кави можна обрати кілька популярних форм-факторів упаковки. 

Фольговані пакети є популярними через свою властивість бар'єра, яка допомагає зберегти свіжість та аромат кави. Вони також захищають від вологи, світла та повітря. Для тривалого зберігання підійде вакуумна упаковка. З допомогою спеціального приладу можна видалити повітря із упаковки, що допомагає підтримувати свіжість кави тривалий час. Вона особливо ефективна для кави, яка довго зберігається.

Деякі пакети можуть мати додаткові функції, такі як зіп-замки або клапани для повторного запірного застосування, які допомагають зберігати каву свіжою після відкриття. Така упаковка прекрасно підходить для продажу кави на вагу або ж зберігання кави у кафе та кав’ярнях. 

Упаковка для кави може бути різноманітної і її вибір залежить від багатьох факторів. Придбати якісне пакування можна у виробника ASANNAFLEX. ВИ можете отримати консультацію щодо вашої співпраці та закупівлі упаковки за телефоном +380967534822. 

Упаковка на великих виробництвах 

Якщо мова йде про велике підприємство, де виготовляють кавові напої – потрібно купувати упаковку в промислових масштабах. Рулонна упаковка для кави є невід'ємною частиною виробництва та реалізації кави на багатьох підприємствах. Цей вид фасування має кілька важливих функцій та переваг, що роблять її популярним вибором для багатьох брендів кави.

Вона дозволяє зберегти каву від доступу повітря та світла, що допомагає підтримувати її свіжість та смак на тривалий час. Кава швидко втрачає якість при контакті з повітрям, тому герметична упаковка є важливою.

Рулонна упаковка дозволяє брендам створювати яскравий та привабливий дизайн для своїх продуктів. Це допомагає вирізнити свою каву серед конкурентів та залучити увагу споживачів. Рулонна упаковка оптом дозволить вам налагодити виробничі лінії для фасування кави та інших продуктів харчування. 

Також, наша компанія рада запропонувати Вам друк логотипу на пакетах в будь яких кількостях!