1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Програма кредитування 5-7-9: 4 важливі переваги

15
Без регіону (не видаляти!)

Бізнесмени часто стикаються з ситуаціями, коли потрібні кошти, але взяти їх немає де й не хочеться влазити в борги. Для підприємств, які готові розвиватися й надавати нові робочі місця українцям, є

Програма кредитування 5-7-9: 4 важливі переваги

Бізнесмени часто стикаються з ситуаціями, коли потрібні кошти, але взяти їх немає де й не хочеться влазити в борги. Для підприємств, які готові розвиватися й надавати нові робочі місця українцям, є гарна й вигідна пропозиція. Це кредити 5 7 9 %, що надаються за підтримки Уряду та Президента.

Це позики з певним цільовим призначенням, які надаються представникам різних напрямів діяльності. Їх видають за Спільною програмою, розпочатою Фондом розвитку підприємництва та АТ АКБ Львів за підтримки Львівської ОДА. Окрім Банку Львів, такі кредити видають і в інших фінансових установах, які приєдналися до пропозиції.

Як працює програма пільгового кредитування

За її умовами суб’єкти підприємництва, які скористалися цією пропозицією, отримують часткову компенсацію фінансового навантаження від держави. Її розмір залежить від кількості нових робочих місць, створених у компанії. Отже, власник бізнесу максимально зацікавлений у тому, щоб брати на роботу більше людей і покращувати економічну ситуацію.

Програма пільгових кредитів 5-7-9% запроваджена та працює в Україні з 2020 року. Цифри в її назві присутні не просто так – це сума відсотків річних, які сплачуватиме підприємець, вона залежить від цільового призначення. Спочатку цю пропозицію планували надавати тільки для інвестування, тобто тим підприємцям, які хотіли вкластися в розвиток власної справи. Проте через кризу, викликану світовою пандемією, її розширили.

Згідно з програмою кредит на 5 або 7% отримують тільки ті підприємці, річний дохід у яких не перевищує 10 мільйонів євро. Такі умови діють для конкретної мети – придбання або модернізація нових засобів, транспорту для комерційного використання. Якщо дохід більше ніж 10 мільйонів, тоді можна отримати позику зі ставкою 7 або 9% річних. В обох випадках термін – до 10 років, максимальна сума – 60 млн євро.

Чому варто скористатися програмою: головні переваги

Кредит 5-7-9% може надаватися й на інші цілі, проте тоді ставка за відсотками збільшується. У будь-якому разі це вигідна пропозиція саме для підприємств, які розвиваються й планують набирати нових працівників. Серед основних переваг варто виділити такі:

  • для компаній із відносно невеликими доходами – найнижча ставка за відсотками;
  • можливість отримання гранту від німецького уряду;
  • отримання коштів на поповнення обігового капіталу (коли це необхідно для того, щоб продовжувати господарську діяльність, тоді ставка складає 13% річних);
  • доступність пропозиції для ФОПа – вони можуть скористатися нею для інвестицій або поповнення оборотного капіталу.

Мета створення програми – підтримка та розвиток вітчизняного бізнесу, відкриття нових робочих місць та часткове відшкодування фінансового навантаження на час виплати позики.

"Джерело: Сайт www.banklviv.com"

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber