1. Новини Закарпаття

Кухонна витяжка – прилад, що має бути на кожній кухні

Кухонна витяжка є одним із необхідніших елементів на кухні. При приготуванні різноманітних страв завжди виділяється багато ароматів та запахів, які дуже швидко поширюються по всій квартирі чи будинку. З такими проблемами допоможе якісно впоратись хороша витяжка. Асортимент таких пристроїв дуже великий і кожного року поповнюється новими та більш сучасними моделями. Аби правильно обрати таку функціональну техніку, необхідно більш детально ознайомитись з її особливостями.

Які існують витяжки

Правильно підібрана витяжка кухонна здатна забезпечити чисте повітря у приміщенні. Такі пристрої для кухні на сьогодні пропонуються у різноманітних екземплярах. В залежності від конструкції вони бувають:

  • Вбудовані. Являють собою найбільш правильне рішення для кухні з невеликою площею. Монтується такий пристрій в шафу. Він починає працювати при висуванні, хоча існують моделі, що працюють в закритому ящику.
  • Підвісні. Найпопулярніший вид, за найбільш доступною ціною. Зазвичай таку техніку приєднують до шафи чи до стіни на кухні. Габарити співпадають з плитою. Головними плюсами таких пристроїв є невелика висота. 
  • Купольні. Виходячи з назви, можна зрозуміти, що такі пристрої нагадують за формою купол. Мають оригінальний та яскравий вигляд. Такі моделі витяжок, своєю чергою, також мають декілька видів. Пристінні монтуються під спеціальним нахилом чи горизонтально. Острівні прикріплюються до стелі. Кутові – гарний вибір, якщо кухонне приміщення невелике.
  • Телескопічні. Мають додаткову висувну поверхню, через яку відбувається втягування забрудненого повітря. Дуже зручний варіант, якщо готувати доводиться багато, а місця на кухні не вистачає. Після роботи таку витяжку слід вимкнути та засунути висувну частину всередину. 

Широкий модельний ряд кухонних витяжок на сайті компанії Franke дозволяє обрати найоптимальніший варіант. Гарний вигляд мають декоративні витяжки, виконані у сучасному мінімалістичному рішенні у вигляді циліндра або піраміди. Також можна вибрати моделі у різних кольорах – від стандартних чорного та металічного до оригінальних жовтого та рожевого. 

Як правильно вибрати кухонну витяжку

При виборі такого кухонного пристрою важливо звернути увагу не лише на дизайн, бренд, колір, але й на додаткові особливості. Наприклад, деякі моделі мають функцію залишкового вентилятора. Після завершення готування страв пристрій продовжує працювати ще декілька хвилин. Така опція допомагає більш ефективно очищувати повітря в приміщенні. Саме тому перш ніж купляти кухонну витяжку, необхідно взяти до уваги важливі критерії вибору:

  • Тип управління. Він може бути механічним чи електронним. У механічному керуванні передбачені кнопки, електронне керування може бути сенсорним.
  • Гучність. Це дуже важливий критерій при виборі. Для комфорту того, хто готує на кухні, значення не повинно перевищувати 55 дБ.
  • Продуктивність. Такий параметр вказує на кількість повітря, яке може пропустити прилад протягом години. Продуктивність залежить від розмірів приміщення.
  • Освітлення. Додає комфорту під час приготування страв. Особливо необхідне власне освітлення, якщо плита чи варильна поверхня знаходиться далеко від вікна.
  • Розмір. Ширина пристрою повинна збігатись із шириною плити або була дещо більшою. Чим ширша витяжка, тим краще вона зможе вловлювати запахи та випаровування.

Відвідавши сайт Franke, ви зможете обрати якісну кухонну витяжку. Офіційний інтернет-магазин Franke в Україні – це сучасний віртуальний простір, що створений командою професіоналів з метою допомогти кожному покупцю вибрати правильні рішення для домашньої чи професійної кухні. На сайті ви знайдете лише якісне кухонне обладнання за демократичною ціною від швейцарського виробника Franke.