1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як обрати лазерне обладнання

15
Без регіону (не видаляти!)

Як обрати лазерне обладнання

Лазерне обладнання є яскравим прикладом інноваційного устаткування, котре за рахунок своїх розширених функціональних можливостей та унікальних експлуатаційних характеристик має широку сферу використання. Причиною поширеності вважається можливість одержати виріб, що має складну конфігурацію. Завдяки використанню лазерних станків зникає потреба у додатковому оброблені країв.

Ціни на лазерне обладнання залежать від їх характеристик і виробника. Експерти вважають, що для правильного вибору лазерного обладнання слід спиратися на його робочі критерії.

Головні критерії вибору лазерного обладнання

Фахівці радять при виборі лазерного станка предметно ознайомитися з представленою на ринку модельною лінійкою. Завдяки роботі виробників, яка направлена на вдосконалення та зменшення вартості станків, спостерігається збільшення вибору обладнання.

Правильно оцінивши критерії можна обрати високопродуктивний станок, спираючись при цьому на його функціональні особливості, а не лише на його вартість.

Особливості та типи лазерного обладнання

На вибір впливає виробнича потужність підприємства, а також площа цеху, в якому буде виконано обладнання. 

Серед доступних варіантів виконання:

  • настільний (станок не займатиме багато місця, достатньо продуктивності для виготовлення незначних партій);
  • середніх розмірів (має високу популярність при використанні в  малих майстернях та невеликих цехах);
  • великогабаритний (модель підходить для розміщення на проммайданчику чималих підприємств).

Діяльність на лазерному устаткуванні означає фокусування, а також спрямований вплив променя. У місці дотикання з площиною, що обробляється, утворюється велике накопичення енергії. Воно відбивається на процесі виробництва.

Виділяють такі види випромінювачів: волоконні (оптичні волокна ефективно використовуються для гравірування і різання сировини); газові (чинним середовищем є поєднання гелію, азоту, а також CO2); твердотільні (використання скла чи твердих кристалів на противагу активного середовища); діодні.

Беручи до уваги особливість процесу виробництва (насамперед в ході гравіювання чи різання), присутність функціонування опускання та підйому робочої поверхні застосовується в більшості зразків. В залежності від виду, робочий стіл здатний автоматично пересуватися. Або щоб його настроїти використовують важелі, які керуються вручну. Рекомендується з’ясувати конструкційні особливості до придбання обладнання, оскільки від правил пересування робочої площини буде залежати комфортабельність функціонування.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber