Необхідність резервного електроживлення сьогодні є вкрай актуальною. Це стосується не лише домівки або офісної зони. Наприклад, якщо вам потрібно працювати з електронікою у віддаленості від міської інфраструктури, переносне джерело електроенергії може дуже виручити. В такому амплуа найчастіше виступає інверторний генератор – порівняно компактний прилад, який виробляє електроенергію в помірних об’ємах та має певні особливості роботи.
Принцип роботи
Інверторний генератор від звичайного відрізняється меншими габаритами та деякими особливостями своєї дії. Він таким самим чином перетворює енергію спалювання рідкого палива в електроенергію.
Щодо зовнішнього вигляду пристрою, все це можна роздивитися за посиланням https://genergo.com.ua/invertorni-heneratory/, а також за необхідності купити інверторний генератор будь-яких характеристик за вигідною ціною.
Різниця між звичайним генератором та інверторним полягає в здатності останнього працювати більш гнучко. Перш за все це стосується регулювання об’ємів генерації електроенергії в залежності від навантаження.
Наприклад, якщо навантаження зменшилося (ви щось вимкнули з приладів, що живляться), генерація відповідно також стає меншою. І навпаки, при підключенні нових приладів та збільшенні навантаження.
Також, завдяки перетворенню перемінного струму в постійний і потім знову в перемінний, інверторний генератор дає на виході більш безпечний та стабільний споживчий струм для електроприладів.
Все це є можливими завдяки наявності схем управління роботою пристрою. Саме тому інверторний генератор електроенергії ще називають цифровим або «розумним».
Основні характеристики
Слід зазначити, що всі інверторні генератори є малопотужними. Вони орієнтовані на побутове або «польове» використання. Якщо вам потрібне більш потужне промислове рішення, це не ваш варіант. А для живлення квартири, туризму або роботи віддалено від міста – це саме те що потрібно.
Серед найважливіших параметрів, за якими слід вибирати інверторні генератори:
- потужність – діапазон номінальної потужності таких генераторів складає від 1 до 8 кВт;
- місткість паливного баку – чим більша місткість, тим на довше вистачить палива без необхідності заправки (від 2,1 до 20 л.);
- габарити та вага – сучасні інверторні генератори можуть важити від 10 до 70 кг.
Ми не говоримо про такі нюанси як виробник та ціна приладу, оскільки це суто індивідуальні моменти. Щодо кількості фаз, всі інверторні генератори генерують струм напругою 220В.
Читайте також:
- Не померти із голоду й вижити: закарпатцям слід зробити запаси найнеобхіднішим овочем
- В Україні запустили масову мобілізацію безробітних: уряд підготував для чоловіків неочікуваний "сюрприз"
- Величний звір, що наганяє жах: найбільшу наземну тварину Європи помітили на Закарпатті (ФОТО)
- Зеленський заборонив шоколад називати шоколадом?: який законопроєкт підписав президент та до чого тут ласощі
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
Як перевірити авто за номером перед покупкою та ді...
Ця стаття є гайдом, як правильно перевір...
27.09.2024 16:24 34 0 Новини партнерів