1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Jagermeister: лікувальна настійка для задоволення

23
Без регіону (не видаляти!)

Знаменитий лікер Йегермейстер був придуманий для мисливців, що яскраво відображено в його офрмленні.

Jagermeister: лікувальна настійка для задоволення

Значно пізніше він став символом веселощів і розваг, адже рекламна компанія марки включає проведення фестивалів, різноманітних подій і конкурсів.

Знаменитий лікер Йегермейстер був придуманий для мисливців, що яскраво відображено в його офрмленні. Значно пізніше він став символом веселощів і розваг, адже рекламна компанія марки включає проведення фестивалів, різноманітних подій і конкурсів. Офіційних представниць бренду – єгереток – запрошують на розкішні вечірки знаменитостей.

Історія та легенди про Jagermeister

Рецепт був придуманий Куртом Мастом, сином власника виноробного заводу. В їх сім’ї ніколи не боялись пробувати нове, батько довгий час займався оцтом, лише потім перейшов на виноробство. Молодий спадкоємець довго думав, чим принести користь сімейній справі, зате тепер замовити Jagermeister можна у будь-якому магазині світу.

Курт був затятим мисливцем, як і більшість мужчин в Саксонії, він помітив схильність до простудних захворювань у своїх колег. Поєднавши це з одвічною звичкою “змащувати” полювання чимісь спиртним, він почав розробляти універсальний рецепт лікувального міцного біттеру, який буде приносити задоволення та зміцнювати імунітет. В нього увійшли 56 рослинних компонентів, кожен із яких виконує власну задачу.

В складі витяжки з трав, корінців, корік фруктів. Разом вони дають насичений різкуватий смак, який багатьом подобається в чистому виді. Також його використовують в коктейлях, шотах і розбавляють кубиком льоду.

В Саксонії існує легенда про мисливця Губерта, який не поважав Божі заповіді. Він відправився на полювання у Страсну п'ятницю, байдужий до застережень. Проте, коли він прицілився в оленя, побачив над головою тварини сяючий хрест. Це заставило лицаря розкаятись у своїй поведінці, піти в монастир. Цей сюжет відображений на етикетці Егермейстера, разом з багатьма іншими цікавими деталями.

Особливості оформлення пляшки

Дизайн пляшки та етикетки не мінявся уже більше 80 років, з моменту розробки. Упаковка здобула прихильників по всьому світу, напій можна придбати і в маркеті алкогольних штук МАУДАУ. Особливості дизайну:

  1. Товстостінна пляшка темно-зеленого скла з коротким горлом. Курт особисто пробував кожну модель, з силою кидаючи на дубовий паркет, доки не вибрав надзвичайно міцну форму.
  2. Кришечка того ж зеленого кольору, на ній зображено золоту корону та підпис винахідника.
  3. Кругла емблема з рамкою і дубовим листям містить зображення голови оленя та сяючий хрест між рогами, як дань легенді.
  4. На кожній пляшці поміщений рельєфний відтиск Jagermeister, який допомагає відрізнити підробку.
  5. На етикетці обовязково вказані рядки вірша Юліуса фон Різенталя: “Справа честі мисливця – з повагою і бережно відноситись до дичі, як належить до кожного Божого творіння”.
  6. Сам напій завжди темний з насиченими коричневими відтінками, помітні аромати анісу та цитрусових.

Лікер всередині пляшки набуває дуже цікавого мерехтливого кольору, в рюмці він здається зовсім іншим. Його насичений смак з багатим букетом стане чудовим доповненням до ранкової кави, подорожі на природу або дружніх посиденьок.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber