1. Новини Закарпаття

Сервіс MEGOGO: для любителів кіно і не тільки

Любите кіно, але не завжди є можливість піти в кінотеатр? З сервісом MEGOGO це не проблема. Оформивши підписку, ви тримаєте доступ до величезної колекції якісного контенту: до 400 телеканалів, понад 15 тисяч фільмів. А ще аудіокниги, подкасти, кращі серіали і телешоу. Переглядати контент можна не тільки на телевізорі, а й смартфоні, планшеті, комп’ютері.

MEGOGO — найбільший медіасервіс з України, який відкриває багато можливостей для користувачів. Також він доступний в різних країнах світу. Крім того, MEGOGO дозволяє переглядати трансляції концертів, спортивних змагань у прямому ефірі. У разі необхідності ви можете зупинити відео чи перемотати. Це дуже зручно і просто!

Чому варто вибрати MEGOGO?

Інноваційний MEGOGO — надійний помічник тих, хто любить серіали, телепередачі. Він відкриває набагато більше можливостей, ніж традиційне телебачення.

  1. Ви зможете переглядати телешоу, фільми у будь-якому місці і в будь-який час. Якщо почалася улюблена телепрограма, не варто змінювати свої плани, щоб бути в цей час біля екрана телевізора. Ви можете переглянути трансляцію на смартфоні, де б ви не були. 

  2. Фільми і програми на будь-який смак. Ви зможете переглядати фільми різних років випуску різних країн. Вибирайте, що найбільше до душі: драми, комедії, фантастика. 

  3. Оформивши підписку, ви отримаєте доступ до різних каналів https://megogo.net/ua/tv/channels/1585681-ictv-hd-online.html: національні, регіональні, новинні, спортивні, пізнавальні, дитячі, освітні, зможете переглядати матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи, а також популярні пізнавальні канали History HD, Discovery, Animal Planet HD.

  4. MEGOGO пропонує підписку для різних категорій користувачів онлайн. Вам не потрібно прокладати кабель чи купувати додаткове обладнання. Це дуже економне рішення!

  5. Додаткові функції роблять перегляд ще зручнішим: пауза, можливість перемотування чи запис ефіру.

  6. Перегляд на різних пристроях. З MEGOGO тепер більше не виникатиме суперечок, що подивитися — футбол чи випуск телешоу. Сервіс дозволяє перегляд на 5 пристроях одночасно у відмінній якості. Практичне рішення для всієї сім’ї!

Як оформити підписку на MEGOGO?

Все дуже просто, впорається навіть новачок. Вам потрібно зайти на сайт сервісу і обрати пакет послуг, який відповідає вашим потребам і бюджету. Після цього потрібно пройти реєстрацію, поповнити рахунок і насолоджуватися доступом до популярних та інтерактивних каналів MEGOGO. Крім того, ви можете оформити підписку за акційною ціною на 7/14 днів для нових користувачів. За цей час ви побачите, що MEGOGO — знахідка для кіноманів і не тільки.