1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Огляд основних різновидів суші-сетів

14
Без регіону (не видаляти!)

Найпопулярнішою стравою японської кухні в Україні є сети суші, давайте розглянемо основні різновиди сетів суші та їхні особливості.

Огляд основних різновидів суші-сетів

Через зростаючу популярність японської їжі страви паназіатської кухні пропонують більшість кафе і ресторанів. Підвищений попит на суші, роли, локшину і рис ВОК, супи та салати Країни висхідного сонця пояснюється їхньою корисністю, поживністю і смаковим розмаїттям. Замовити страви японської кухні на винос або з доставкою ви можете в мережі закладів "Ві Суші" - lviv.wesushi.com.ua. У меню представлені кулінарні шедеври, приготовані за традиційною рецептурою, і фірмові новинки компанії.

Опис сету

Найпопулярніший формат суші у світі - роли. Такі страви являють собою міні-набори з порційних шматочків сумарною вагою до 500 грамів. Середнього або великого ролу цілком достатньо, щоб повноцінно поїсти одній людині. У разі ж неабиякого апетиту або при замовленні їжі на кілька персон оптимальним рішенням стає купівля сету - lviv.wesushi.com.ua/menu/seti. Він являє собою набір із кількох страв. 

Які бувають сети

Основні різновиди (категорії):

- Набори виключно порційних суші, ролів або їх комбінації.
- Тематичні та асорті, холодні та запечені.
- Малі, середні та великі.

"Сет" - це найменування, запозичене з англійської мови, яке в дослівному перекладі означає "набір". У складі комплекту суші можуть бути представлені порційні страви (наприклад, кілька нігірі з різною начинкою), комбінація ролів (наприклад, різні види "Філадельфії") або їх поєднання.

При цьому сет формується в найрізноманітніших варіантах. Він може містити в собі страви однієї категорії або різних. Наприклад, у складі набору можуть бути представлені тільки суші та роли з морепродуктами або сирами. Водночас розрізняють сети виключно з холодних або запечених страв чи їхніх комбінацій. За такого розмаїття кожен гурман легко підбере для себе оптимальний комплект.

Одним із найважливіших параметрів під час купівлі сету є його сумарна вага. Від цього залежить загальна калорійність і поживність набору страв. У складі сету може бути від 2-3 до 15-20 суші та ролів. Малі набори призначені для однієї людини або пари, середні - для скромних компаній, великі - для трапез із безліччю учасників. Сумарна вага сетів варіюється в межах від 500 до 3000 грамів і більше.

Який комплект вибрати?

Відповідь на це запитання не може бути однозначною, адже у всіх різні смакові переваги та потреби. Замовляючи їжу тільки для себе, доречно обмежитися невеликим сетом із 2-3 страв. Сервіруючи святковий стіл на безліч гостей, слід купити навіть не один, а кілька солідних наборів. 

Перед оформленням замовлення обов'язково вивчіть склад комплекту. Виходячи з опису страв, ви легко підберете відповідний сет, спираючись на власні побажання і смакові переваги учасників застілля. Дотримуєтеся вегетаріанського столу - суші без м'яса і морепродуктів чудово підійдуть. Віддаєте перевагу ікрі або креветкам - на вибір є безліч страв із цими інгредієнтами.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber