1. Новини Закарпаття

Класифікація ортопедичних матраців та особливості їх вибору

Від якості матраца залежить тривалість сну і його міцність. Раніше як наповнювач виробів використовували вату, але сьогодні такі матраци складно знайти в продажу. Такий тип виробів швидко стає непридатним, завдає незручностей сплячому, а також часто призводить до розвитку хвороб. До їхнього списку входять радикуліт, артрит і остеохондроз. Регулярне використання ватного матраца призведе до появи безсоння. Зрештою всі ці проблеми призведуть до погіршення загального самопочуття і появи психічних розладів.

Замість ватних виробів краще використовувати для сну ортопедичний матрац 160х200 - за посиланням magdek.com.ua представлений величезний вибір за прийнятними цінами. Особливість цієї продукції полягає в тому, що вона відмінно повторює форму тіла, що дає змогу повністю розслабити хребет. У підсумку сон людини стає міцнішим, а вранці вона почувається значно краще. На практиці доведено: використання ортопедичних матраців дає змогу якщо не запобігти, то значно знизити ймовірність появи хвороб опорно-рухового апарату.

Класифікація та особливості видів

Якщо конструкція матраца оснащена пружинами, то це можуть бути незалежні модулі або системи класу "Боннель". Такі вироби можуть оснащуватися одним або декількома шарами наповнювачів, за допомогою яких регулюється м'якість. Незалежні пружинні модулі більш корисні для організму, оскільки забезпечують комфортний сон.

Безпружинні матраци забезпечують підтримку необхідної жорсткості завдяки використанню різних комбінованих наповнювачів. Вони також мають лікувальні властивості для організму та опорно-рухової системи. Як наповнювач можуть застосовуватися штучна шерсть і натуральний поліуретан.

Основні критерії вибору

Вибираючи ортопедичний матрац на сайті magdek.com.ua інтернет магазину "Магдек", рекомендується звернути увагу на такі характеристики:

  • Вік сплячого. Для молодих людей до 27 років краще використовувати більш жорсткі варіанти. У цьому випадку ортопедичні вироби забезпечують правильне формування скелета.
  • Вага. Людям з надмірною вагою рекомендується обирати м'якші варіанти, тоді як менш жорсткі моделі оптимально підходять для худих.
  • Захворювання опорно-рухового апарату. Якщо є хвороби або в шиї, спині та попереку є дискомфорт, зазвичай обирають більш жорсткі варіанти.
  • Розміри ліжка. Вони мають бути ідентичні габаритам матраца, що купується. Якщо його частина буде звисати, це стане причиною неправильного розподілу навантаження.

За наявності болю в спині або шиї необхідно обов'язково проконсультуватися з ортопедом. Тільки лікар зможе дати дієві рекомендації щодо вибору відповідно до особливостей здоров'я.