1. Новини Закарпаття

Замовити піцу з доставкою додому в Одесі: коли це актуально та куди звернутися

Багато жителів Одеси замовляють піцу з доставкою додому, оскільки це комфортно. Розгляньмо, в яких випадках буде актуально замовити доставку піци в Одесі та куди звернутися.

Багато жителів Одеси замовляють піцу з доставкою додому, оскільки це комфортно. Розгляньмо, в яких випадках буде актуально замовити доставку піци в Одесі та куди звернутися.

Дедалі більше людей купують готову їжу на виніс. Цей сервіс стає настільки популярним, що його надають не менше 50% кафе та ресторанів практично в будь-якому населеному пункті України. Замовити доставку піци в Одесі або іншої їжі додому, в офіс чи до місця відпочинку – актуальне рішення у різних ситуаціях:

 

  • Хочеться урізноманітнити звичний раціон та побалувати близьких.
  • Необхідно оперативно підготувати смачні частування до приходу гостей.
  • Не вистачає часу на кухонні турботи.
  • Немає бажання чи можливостей готувати.
  • Потрібно урізноманітнити святковий стіл.
  • Потрібно підготувати закуски до вечірки.
  • Організується спільна трапеза з колегами з роботи, навчання тощо.

 

Купівля страв на виніс зручна тим, що споживач може займатися важливими справами та проводити час з користю, тоді як їжу готують професійні кухарі. На перший погляд нерідко складається враження про переплату. По-перше, це цілком обґрунтовано, адже якісний сервіс коштує грошей. По-друге, якщо порахувати всі витрати (включаючи працю та час) на приготування їжі вдома, то замовлення її в ресторані обходиться навіть дешевше.

 

Вибір закладу

 

Куди звернутись, аби замовити піцу з доставкою? Щоб уникнути відвертої реклами, ми не називатимемо зараз конкретний заклад. Однак зазначимо головний принцип: обирайте спеціалізований ресторан. Оскільки йдеться про піцу, то насамперед розглядайте піцерію. Зовсім не означає, що універсальний (нетематичний) ресторан пропонує їжу гіршої якості. Але замовлення піци саме в піцерії – спеціалізованому закладі – має низку переваг:

 

  • Багатий асортимент. Категорії страв не дуже багато, якщо порівнювати з універсальним рестораном. Але в кожній з них представлений величезний вибір. У піцерії можна замовити італійські коржики різних розмірів, з різноманітними варіантами начинки. В меню представлені гострі та солодкі, класичні та фірмові кулінарні вишукування.
  • Висока якість продукції. По-перше, інгредієнти для приготування їжі не залежуються довго на складі, а оперативно передаються на кухню (в умовах обмеженої номенклатури керівництву ресторана легше керувати логістикою). По-друге, страви готують не широкопрофільні кухарі, а саме професійні піцайоли. Вони добре знають особливості італійської кухні, тому створюють справжні кулінарні шедеври.

 

Принцип вибору спеціалізованого закладу є справедливим для будь-якої категорії їжі. Тобто піцу слід замовляти в піцерії, суші – в японському ресторані, борщ із пампушками – в закладі української кухні. За такого підходу ви легко знайдете ресторан, який реалізує страви найвищої якості та за адекватною вартістю.

 

В якості додаткової пропонуємо оббирати заклад, структура якого представлена не однією торговою точкою, а розвиненою мережею. Це – важливий момент. Розвиток компанії до повноцінної мережі дозволяє судити про високу якість її продукції та рівень сервісу: інакше далі першої торгової точки справа не пішла б. Розташування ресторанів у різних районах міста – запорука оперативної доставки. Якщо ви шукаєте гідну піцерію в Одесі, рекомендуємо звернути увагу на мережу закладів «MonoПіца».