1. Новини Закарпаття

Чому варто купити apple watch ultra 2

Зараз на світовому ринку техніки з’являється все більше нових моделей Smart годинників. Але протягом усіх років існування подібних пристроїв найбільшою популярністю користуються Apple годинники. Практично кожного року виходять нові моделі з покращеною функціональністю.

Чудовим варіантом стане купити apple watch ultra 2, що поєднує в собі велику кількість преміум можливостей порівняно зі всіма розумними годинниками та фітнес браслетами.

Основна інформація

Вказаний годинник є чудовою покупкою чи подарунком для спортсмена, подорожуючого або звичайної людини. Деякі користувачі вважають, що даний пристрій є дуже зручним та фактично повністю може замінити мобільний телефон iPhone. У пристрої були покращені характеристики завдяки великому екрану, покращеному періоду праці акумулятора, новій кнопці дій, надійному та міцному корпусу і вбудованій серені.

Екран має значно більші розміри, які складають 49 міліметрів діагоналі. Для деяких любителів невеликих пристроїв це може здатися мінусом, але багато поціновувачів будуть раді подібному оновленню. Завдяки цьому на екрані буде показуватися більше даних про стан здоров’я і тренування. А також більший розмір забезпечує акумулятор з великою ємність батареї, що повністю перевершує минулі моделі по часу роботи. Матеріалом корпуса є титан, що має стандарт MIL-STD-810. Тобто пристрій тестували під дією важких умов. На годинник можна встановити усі ремінці, що підходили на останні моделі (42, 44, 45 мм діагональ екрана). Також з’явилась нова кнопка, завдяки якої можна скористатися тренуванням, секундоміром, відмітити точку на карті, увімкнути ліхтарик та швидкі команди. У пристроя наявний знайомий силует для всієї техніки цієї категорії.

Чому варто купити даний пристрій? Основні переваги

Дана модель стане чудовим подарунком для усіх, а особливо для поціновувачів техніки Apple та спортсменів. Пристрій має велику кількість переваг, які і роблять його таким популярним. До позитивних сторін можна віднести такі критерії:

Покращення датчиків, що виконують відстеження життєвих показників.

Наявність вбудованої пам’яті на 32 Гб.

  • Покращення максимальної яркості дисплея до 3000 Ніт, тому можна читати навіть при яскравому світлі.
  • Пристрій наділений надійним корпусом та стійкою до пошкоджень лінзою.
  • Час роботи батареї підвищений до 32 годин, а в режимі енергозбереження до 60.
  • Наявність кнопки Action дозволить користувачам вмикати велику кількість функцій на вибір.
  • Можливість встановити різноманітні ремінці та навіть використовувати зі старих моделей.

Це чудовий варіант з широким функціоналом, красивим дизайном та високою надійністю. Причому ціна є доволі комфортною та виправдовує різноманітність можливостей та покращень.