1. Новини Закарпаття

Коротко про сфери використання та переваги швидкомонтованих будівель

Сьогодні завдяки сендвіч-панелям звести високоякісне приміщення під склад можна лише за пів року. Тож у цій статті ми розглянемо основні переваги та сфери використання швидкомонтованих будівель.

Сьогодні завдяки сендвіч-панелям звести високоякісне приміщення під склад можна лише за пів року. Тож у цій статті ми розглянемо основні переваги та сфери використання швидкомонтованих будівель.

Стрімкий розвиток технологій суттєво прискорив безліч процесів у всіх сферах людства. Однією з них є і будівництво. Сьогодні звести будинок під склад чи виробництво можна лише за пів року, а популярним та сучасним матеріалом для цього стали сендвіч-панелі. Цьому сприяло й постійне розширення їхнього асортименту, через що набуло популярності будівництво швидкомонтованих будівель.

Тож у цій статті ми розглянемо основні переваги та сфери використання споруд із сендвіч-панелей, завдяки яким їх варто обрати для власного бізнесу.

Особливості будівель із сендвіч-панелей

Зі швидкомонтованими будівлями від SSK проєкту потрібно мінімум часу, щоб від етапу проєктування дійти до відкриття. Так, розмістити тимчасове приміщення від 1 000 м2 можна вже за пів року. І це за умови високої якості будівництва та можливості контролювати всі його етапи. Завдяки цьому споруди часто використовують у різних сферах виробництва та ритейлі, де важлива мобільність.

Основними етапами будівництва будівель із сендвіч-панелей є:

  1. Проєктування споруди стандартних або індивідуальних розмірів та технічних характеристик.
  2. Заливання якісного фундаменту, що відповідає всім розрахункам.
  3. Монтаж стін із сендвіч-панелей — блоків із тришарової структури (два шари жорсткого матеріалу та утеплювач між ними).
  4. Зведення покрівлі.
  5. Герметизація будівлі для можливості експлуатації в більшій кількості сфер.

Де використовуються будівлі із сендвіч-панелей

Швидкомонтовані будівлі здебільшого забезпечують термін експлуатації понад 30 років. Висока якість, зручність, можливість як завгодно кастомізувати та доповнювати приміщення, наприклад, встановивши внутрішнє та зовнішнє оснащення, — усе це сприяє використанню споруд із сендвіч-панелей у безлічі сфер. Одними з них є:

  • торговельні центри та ТРЦ, де можна звести приміщення довільної площі та форми;
  • сільське господарство — оранжереї, теплиці, хлів для тварин;
  • спортивні центри — басейни, баскетбольні майданчики, стадіони тощо.

Будівля із сендвіч-панелей — це енергоефективна та економічна конструкція. Вона має високий рівень екологічності, адже при виробництві технології виділяється мінімум шкідливих хімічних речовин. Швидкомонтовані будівлі також є сейсмостійкими та здатні витримувати землетруси потужністю до 9 балів, що робить їх ще більш універсальним придбанням для бізнесу.