1. Новини Закарпаття

Українець Марченко посів друге місце в браслетному турнірі WSOP online

На Світовій серії в Лас-Вегасі професійні покеристи з України віддавалися на повну, показуючи всім геймерам, в тому числі з PokerOK, як потрібно віддаватися справі в професійній грі. Ми здобули одну перемогу разом із 10 підсумковими столами та 135 ITM.

Результат Іллі Марченка

Посівши друге місце в турнірі з безлімітного холдему з бай-іном $320, у Іллі Марченка був шанс отримати свій браслет WSOP Online.

Раніше почесну нагороду отримав ще один українець Юрій Олійник.

Оскільки Марченко лідирував у фішках у 3 max, були хороші шанси, що він доб'ється цього результату. Він не зміг реалізувати свою перевагу і, як наслідок, втратив лідерство в хедз-апі проти канадського гравця, відомого як "Nextgoal". Це був прикрий випадок. За перемогу канадець отримав 65 595 доларів США. Призові 55 290 доларів Марченко отримав як гравець, який посів друге місце.

Досягнення інших українських покеристів

Цього разу Україну представляла низка професійних покеристів.

  • Цього літа реалізувалися покерні бажання Руслана Придрика. Упродовж усієї його покерної кар'єри головна подія WSOP залишатиметься найвидатнішою подією. На головній події World Series of Poker він став третім представником України, який потрапив за підсумковий стіл. У 2023 році він став найуспішнішим українським покеристом за виграшами та завоював $2 400 000. Луганчанин став 5-м у Main Event WSOP.
  • У 2023 році єдиним українським браслетом став трофей Вадима Шльоза. Турнір No7 $1500 Limit Hold'em став подією, що увійшла в історію нашої країни, адже за лідерство боролася пара її громадян. У хедз-апі Вадим Шлез здобув перемогу над Русланом Сабіщенком, за що отримав браслет і $146 835. Його опонент був нагороджений $90 753 і титулом раннер-апу.
  • У Станіслава Галатенка були хороші шанси заробити ще один браслет WSOP для України. Киянин впевнено завоював перше місце в турнірі No50 $10K PLO Championship. За столом залишилося 5 гравців, і в українця було 45% фішок. На жаль, завоювати браслет не вдалося. Посівши 3 місце, Станіслав Галатенко отримав свій найкращий грошовий приз у 570 000 доларів.
  • Ольга Єрмольчева дебютувала за підсумковим столом Світової покерної серії цього року. Найкраща українська покеристка з високим рейтингом мала честь змагатися з такими відомими гравцями, як Фараз Джака, Юрій Дзівілевський та Адам Фрідман. Єрмольчева посіла третє місце та виграла 109 000 000 доларів призових.
  • Змагання відобразило як Сергій Попович випромінював упевненість. У браслетних змаганнях закарпатець 2 рази потрапляв на фінальний стіл, завершуючи змагання з неймовірним заробітком у $59 879 "бронзовим" переможцем турнір No20 за $1500 Badugi. На No47 $1,500 HORSE українець продемонстрував свої навички одного з найпотужніших покеристів у змішаній грі у світі, фінішувавши на 8 місці, "універсальний" майстер покеру поповнив свій гаманець $19 146. Це фантастичний результат, але його можна досягнути і в онлайн-грі, наприклад на vbet poker.

Ще три українські гравці також змагалися за браслет на турнірі WSOP за підсумковим столом. Богдан Слівінський став шостим у турнірі $300 Gladiators of Poker. Його нагородний фонд склав $95 879. Назар Бугаєв посів 7-ме місце в $3,000 No Limit Hold'em Freezeout, отримавши $95200 нагороди, а Роман Веренко виграв $36 406 за 9 місце в загальному заліку $10,000 H.O.R.S.E. Championship.