1. Новини Закарпаття

Світоліна оголосила про перерву у виступах після вильоту з US Open-2023

Еліна Світоліна після програшу третій ракетці світу в 1/16 фіналу US Open-2023 заявила, що робить перерву у виступах. Ключова причина такого рішення — бажання максимально відновити фізичну готовність до майбутніх матчів. 

Швидке повернення після народження дитини

Однією з причин такого рішення спортивні експерти називають надто швидкий вихід українки з декрету. Нагадаємо, що спортсменка разом зі своїм чоловіком французом Гаелем Монфісом 15 жовтня минулого року вперше стали батьками. А вже у квітні 2023 року Світоліна повернулась на корт, причому доволі успішно. Зокрема, тенісистка знову стала першою ракеткою України. Нагадаємо, цей титул вона втратила в червні 2022 року.

Найгучніші результати Еліни Світоліної за останні кілька місяців, які дозволили їй повернутись в ТОП-30 ракеток світу:

  • перший матч після повернення у квітні на турнірі WTA500 у Чарльстон та поразка у першому колі (1344-а позиція в світовому рейтингу). Навіть букмекери, серед яких Фавбет, Вбет, Ggbet https://ua1.com.ua/bookmakers/ggbet, судячи з коефіцієнтів, не очікували від тенісистки перемог відразу;
  • перша перемога після повернення на турнірі ITF у К'яссо (1113-а позиція);
  • вихід в півфінал на турнірі WTA125 у Сан-Мало (540-а позиція);
  • перемога на турнірі WTA250 у Страсбурі (192-а позиція);
  • чвертьфінал Ролан Гаррос (повернення в сотню найкращих, 73-тя позиція);
  • вихід до півфіналу на Вімблдоні. До речі, тут 28-річній українці організатори надали вайлдкард, завдяки якому тенісистці не довелось проходити кваліфікацію, щоб потрапити до основної сітки (27-позиція).

Такі успіхи українських спортсменів надважливі з позиції розвитку спорту в країні. Чим частіше українські спортсмени з’являються на серйозних міжнародних турнірах, тим більше уваги привертає до себе такий вид спорту, як теніс. До речі, аналітики зазначають, що під час виступів Світоліної чи інших тенісистів на високому рівні, зростає й статистика пошуку промокодів Ggbet https://ua1.com.ua/bookmakers-promocody/ggbet та інших букмекерів.

Сама спортсменка коментує перерву наступним чином: «Не знаю точно, скільки часу я потребуватиму. Подивимося, що запропонують лікарі. Я поспілкуюсь з командою, подивимося, що в мене далі. Я хочу взяти час на відновлення. Давно не бачила доньку, тому чекаю на повернення додому».

Нагадаємо, конкурентами Світоліної в боротьбі за титул першої ракетки України є Марта Костюк, Леся Цуренко. За підсумками зіграних на Вімблдоні матчів усі чотири тенісистки на разі входять в топ-50 світового рейтингу. Перерва Світоліної може внести певні корективи в рейтинг.