1. Новини Закарпаття

Зарядний пристрій для акумулятора автомобіля в магазині SHURIK-UA.COM

У інтернет-магазині Shurik-UA зарядний пристрій для акумулятора автомобіля є присутнім в широкому спектрі модифікацій. Використовуються ці агрегати для виключення розрядки акумулятора в автоматичному режимі, оскільки падіння його ресурсу стає в холодний період року великою проблемою.

Використовувані для зарядки акумулятора пристрої наш онлайн-магазин реалізує на взаємовигідних умовах. Товари, що поставляються в торгове підприємство Шурік і виготовляються популярними фірмами, надійні і довговічні.

Параметри вибору зарядного пристрою для акумулятора автомобіля

У магазині «Шурік» ви завжди можете купити зарядний пристрій для авто за конкурентоздатною ціною.

Для того, щоб підібрати потрібну конкретно вам модель пристрою, передусім слід враховувати наявну у напруги максимальну величину: для автотранспорту легкової категорії ідеальна варіація 12V, а варіант 24V може застосовуватися для автомобільного, і разом з ним — вантажного транспорту. Велике значення має і об’єм: оптимальне значення цього параметра для більшості випадків — від 80 А/ч до 100.

Крім того, розглядаючи зарядний пристрій для авто акумулятора, слід враховувати:

  • тип управління;
  • наявність індикаційної і контролюючої систем;
  • призначення;
  • типовий різновид управління;
  • типовий різновид АКБ   технологія;
  • конкретика роботи і наявність ефективного струму;
  • наявність додаткових можливостей.

Завдяки усебічній інформаційній підтримці консультанта магазину «Шурік» ви знайдете той оптимальний варіант, що відповідає специфічним критеріям.

На які категорії підрозділяється зарядний пристрій для авто акумулятора

Залежно від завдань авто, що покладаються на них, зарядні пристрої підрозділяються на наступні моделі:

  1. Пристрій пусковозарядний. З його допомогою заповнюється заряд і автомобіль здатний завестися за ситуації, коли акумулятор сів повністю. Якщо необхідно здійснити екстрений запуск, то пристрій слід підключити до мережі електроживлення.
  2. Зарядний пристрій. Використовується така модифікація виключно для заповнення місткості АКБ — або в режимі звичайному, або в режимі Boost. Останній з перерахованих має на увазі 5-10-хвилинну зарядку акумулятора, метою якої є запуск двигуна автотранспортного засобу. Для запуску двигуна цей тип пристрою не використовується, оскільки він не може видавати струм великої потужності.

Спектр розглянутої тут продукції включає також пускові системи, але вони використовуються лише для запуску двигуна за наявності розрядженої батареї.