Основні вимоги та обмеження на 2023 рік
Виробництво поліетиленових пакетів – процес досить складний, оскільки якісна продукція вийде лише у разі застосування сучасного обладнання, першокласної сировини, спостереження за процесом професіоналів із багаторічним досвідом. Подібна упаковка буде довговічною, а відсоток шлюбу зводиться до нуля.
Відповідність сучасним технологіям відкривають такі переваги:
- виготовлення пакетів найвищої якості для забезпечення можливих промислових, а також побутових потреб як споживачів, так і бізнесу;
- можливість виробляти великі партії кульків за ті самі терміни або навіть менші;
- створення гарного брендованого кулька в повнокольоровому друку для маркетингових цілей.
Виробництво поліетиленових пакетів удосконалюється не лише через прогрес, а й через турботи про екологію. В Україні на даний момент законом заборонені пакети з товщиною стінок до 50 мкм (тонкі та надтонкі), а також продукція, що оксорозкладається.
Зверніть увагу, що індустрії виготовлення упаковки інновації не з'являються щорічно. Це пов'язано з тим, що нинішні виробники повністю покривають потреби клієнтів.
Нові технології та матеріали
Якщо говорити про класичні поліетиленові кульки, то підхід до їх виготовлення не змінився. З чого робляться пакети?
- ПВД.
Поліетилен високого тиску відмінно витримує будівельне сміття і навіть бите скло. З нього часто виробляють сміттєві мішки. Ще одна відмінна риса – готова продукція не шарудить.
- ПНД.
Поліетилен низького тиску добре справляється з великою вагою, але подовження на розрив – його слабке місце. Пакети з ПНД найчастіше зустрічаються в супермаркетах, наприклад тип “майка”.
- ПСД.
Поліетилен середнього тиску – це комбінація з ПНД та ПВД. Готові кульки набувають властивостей, залежно від більшої кількості певного матеріалу.
Зі справді нових технологій слід виділити виготовлення пакетів з крохмалю. Вони повністю натуральні та підлягають компостуванню в домашніх чи промислових умовах. Важливий момент: для цього знадобляться спеціальні, але доступні засоби.
Зовсім недавно багато маркетологів запевняли, що кульки, що оксорозкладаються, також можна вважати екологічними. Що використовують для виробництва таких пакетів?
Вони практично повністю складаються з поліетилену і лише кілька відсотків – прискорююча розпад присадка. Розкладання не займає 4 століття, а відбувається набагато швидше. Головна небезпека – це мікроскопічний пластик, на який і розкладаються подібні кульки.
Зменшення впливу на довкілля
Виробництво пакетів біорозкладних – це можливість значно послабити шкоду пластику на екологію. Продукція не містить синтетичних матеріалів, тому її можна назвати натуральною.
Еко кульки мають важливі переваги перед аналогами:
- при розкладанні повністю зникають, деградуючи на воду, вуглець та біомасу;
- цілком безпечні для природи при компостуванні. Важливо лише дотримуватися спеціальних норм та бактеріального впливу.
Сильні та слабкі сторони поліетиленової продукції
Практика показує, що біорозкладні пакети не замінять поліетиленові. Нічого дивного, адже вони дуже міцно осіли у нашому побуті. У цьому випадку не варто забувати про правила розумного використання та правильної утилізації.
Докладніше про сильні та слабкі сторони поліетиленової продукції розкажуть фахівці торгової марки МПАК. Професіонали знають буквально все про упаковку, її брендування, а значить порекомендують найкраще для вас та вашого бізнесу!
Читайте також:
- Люди стали менше їздити через Закарпаття: на кордонах фіксують нову цікаву статистику
- Ввели термінові обмеження: до кінця жовтня на Закарпатті діятимуть важливі нововведення
- Прогнозують ще більший рекорд: закарпатці вже роблять запаси найактуальнішим овочем
- Єдиний на Закарпатті: в мережі показали відкриття аеропорту «Ужгород» 95 років тому (ВІДЕО)
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
КАСКО – добровільне страхування власного авто від ...
Дізнайтеся про види програм КАСКО, які д...
14.08.2024 15:59 12 0 Новини партнерів