1. Новини Закарпаття

Скільки коштує перевезення дивану у Львові?

Перевезти диван легко, якщо найняти спеціалістів, які нададуть професійні послуги та транспорт. Де замовити таку допомогу у Львові

Перевезти диван легко, якщо найняти спеціалістів, які нададуть професійні послуги та транспорт. Де замовити таку допомогу у Львові

Перевезти диван легко, якщо найняти спеціалістів, які нададуть професійні послуги та транспорт. Де замовити таку допомогу у Львові? Можна обрати компанію «УРА! Переїзд» https://urapereyizd.com.ua/. Запропоновані вигідні ціни, приємне обслуговування і дотримання всіх термінів. Фірма займається пакуванням меблів, перевезенням,  розвантаженням. Оптимально обрати комплексний підхід під ключ. 

Який персонал займається транспортуванням дивану?

Пакувальники у Львові мають попит. Це експерти, які за всіма стандартами добирають плівку, папір, коробки та самостійно, орієнтуючись на норми, пакують, розпаковують меблі, займаються їхньою підготовкою до виносу та зміни локації. Так вірогідність, що предмет декору втратить свої характеристики або естетику, зводиться до нуля. Зазвичай, робота пакувальників оцінюється в 200 грн за годину, а мінімально наймають їх на 4, також варто враховувати перерву на 10 хвилин. Скасувати виклик можна, але за 2 години або більше. Одна людина бере на себе тільки 20 кг, тож, якщо меблі важкі, то потрібно більше професіоналів, а це додаткові витрати.

Послуги вантажників:

  • пакування;
  • розпакування;
  • завантаження;
  • розвантаження.

Одна година оцінюється в 200 грн, а мінімально наймають на дві. Один вантажник може взяти не більше 60 кг, що варто враховувати перед перевезенням дивану у Львові, оскільки моделі різні. Є, як легкі, так і значні, великогабаритні. Якщо клієнт обирає неповну годину, то варто розуміти, що оплата за неї округлюється до кожних 15 хвилин. 

Також частина персоналу компанії – це такелажники. Вони пакують, розпаковують, завантажують і розвантажують виключно дуже важкі меблі. Через використання спеціалізованої техніки цінник на такі послуги складає 300 грн за одну годину, а мінімально замовлення оформлюється на дві. 

Вибір транспорту

Тип вантажного буса впливає на ціну. Мінімально прайс складає 320 грн по місту за годину і 24,5 грн за км, якщо мова йде про транспортування за межі Львова. Є різноманітні моделі. Під час підбору рекомендується звертати увагу на вантажопідйомність, висоту, ширину і довжину. 

Розміри вантажного буса:

  • до 10 м3;
  • до 14 м3;
  • до 25 м3;
  • до 35 м3.

Від габаритів залежить те, скільки вантажників потрібно для роботи, а чим більше – тим вище додаткова ціна за послуги спеціалістів. Можливий супровід, але тільки у разі, якщо є вільне місце для пасажира, оскільки робітники зазвичай їдуть в тому самому мікроавтобусі або великій вантажівці. Компанія «УРА! Переїзд» https://urapereyizd.com.ua/perevezty-dyvan-lviv пропонує великий асортимент та ціни до 750 грн за км. 

Можна замовити пакет для перевезення дивана. Так вдасться заощадити на такелажниках, пакувальниках і вантажниках. Все залежить від ваги, висоти, ширини і довжини моделі. Цінник також пропонується за одну годину роботи, тож, якщо потрібно більше часу, то треба подвоювати прайс. Вибір залежить від того, яка відстань, що заплановано з роботи, та які саме меблі.