1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Модульні будиночки: швидко та екологічно

57
Без регіону (не видаляти!)

Модульні будиночки: швидко та екологічно

Сучасне будівництво пропонує безліч інноваційних технологій, які дозволяють будувати швидко та отримувати якісний результат у визначені терміни. Для заміських будинків, готелів та шале можна обирати модульні будинки. Це житлові конструкції, які складаються з окремих модулів або блоків. Їх виготовляють на заводі, а потім доставляють на місце монтажу і збирають в одну цілісну будівлю. Всередині будинок можна оздобити на свій смак та розсуд.
Переваги модульних будиночків

При будівництві комплексів відпочинку та зведенні гостьових будинків модульні конструкції є чудовим варіантом, який збереже час та позбавить від зайвих витрат. Хоча модульне будівництво ще сприймається, як щось незвичне, воно так само прогнозоване та безпечне, як і безоплатні ігри на vip casino ua. Цей метод дозволяє значно скоротити час будівництва та вартість проєкту, оскільки багато робіт виконуються заздалегідь у контрольованих умовах на заводі.

 

На користь модульних будиночків говорять такі факти:

 

швидкість зведення конструкції. Вони будуються значно швидше, ніж традиційні споруди. Великі частини будинку виготовляють на заводі, а потім доставляють на місце і монтують. Після цього залишається зробити всередині ремонт і будиночком можна користуватись. Від узгодження проєкту до заселення може пройти 1-2 місяці;

модульні конструкції вимагають менше ресурсів і грошей, а також дозволяють економити на робочій силі;

кожен модуль виготовляється на виробництві, де контролюється якість будівельних матеріалів та робіт;

модульні будиночки виготовлені з дерева, тож вони екологічні та чудово вписуються в ландшафт;

конструкцію можна встановити практично в будь-якому місці, включаючи віддалені або важкодоступні території. Це ідеальний вибір для тих, хто бажає звести житло або робочий простір в нестандартних умовах, наприклад, високого в горах.

 

Як і в інших спорудах, в модульних можна облаштувати будь-який внутрішній дизайн, обладнати їх сучасними технологіями, які відповідають за безпеку та комфорт. Можна обрати інтер'єр, кольори та дизайн, що відповідають смакам та потребам замовника.
Де можна використовувати модульні будиночки

Модульні споруди можуть бути різних видів та розмірів. Призначення у них теж не обмежене. Зазвичай їх обирають для будівництва заміського житла, відпочинку та комерційних цілей. Один з найпоширеніших способів застосування — постійне житло або дім для відпочинку. Такі будівлі мають площу від 50 до 70 м2, в них розташовані вітальня, кухня, спальні, санвузол. Модульні споруди також часто зводять в якості гостьових будинків при готелях та базах відпочинку. Вони швидко будуються, а за потреби до них можна додавати додаткові модулі, тож фінальний вигляд споруди обмежений лише розмірами ділянки. В таких будинках можна розташувати кілька номерів, ресторан, тераси та інші приміщення, які потрібні готелю. Також модульні будинки можуть бути чудовою альтернативою альтанкам та торговим павільйонам, виставковим та спортивним залам.

 

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber