1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Використання промислового фаршеміса

28
Без регіону (не видаляти!)

Використання промислового фаршеміса

 

Фаршемішалка (фаршеміс) — це машина, яка здатна швидко й ефективно перемішувати фарш і аналогічну в'язку продукцію, що потребує доведення до однорідності. Завдяки фаршемісам https://rozfood.net/p/meat-mixer-paddle/ можливо створювати смачні продукти за різними рецептами, завдяки додаванню в м'ясо борошна, барвників, розсолів, солі та спецій. Такі машини застосовуються на виробництвах, де виробляють м'ясні продукти, солонину, шинку і ковбаси. Тобто, найчастіше це м'ясопереробні цехи і підприємства, що випускають ковбасні вироби. Крім того, фаршемішалки популярні в закладах східної кухні, чебуречних і пельменних, де готують переважно м'ясні страви.

Для купівлі потрібне розуміння, яку машину краще придбати.

Вибір фаршемішалки

Пристрої для перемішування в'язких харчових продуктів найбільше задіюються в їдальнях, м'ясних цехах, супермаркетах та інших закладах громадського харчування. Головним завданням таких машин виступає створення прийнятного фаршу, який матиме гарну консистенцію. Фаршемішалки поділяються на такі види:

  1. Закриті. Функціонують з урахуванням вакуумної технології. У таких пристроях, одержуваний фарш довше зберігається і має щільну структуру.
  2. Відкриті. Характеризуються наявністю прочиненої ємності для готування.

Для вибору відповідного фаршеміса потрібно врахувати низку аспектів:

  1. Автоматизований або ручний привід.
  2. Наявність захисту від перегріву, регулятора швидкості, реверсу та інших допоміжних функцій.
  3. Потужність пристрою.
  4. Габарити бункера.
  5. Вивантаження машини: за допомогою спеціалізованих люків, торцеве вивантаження, перекидання ємності.

Нюанси роботи фаршеміса

Фаршемішалки характеризуються елементарною конструкцією і принципом роботи. У бункер поміщається підготовлене (подрібнене м'ясо), а лопаті та вали зі стартом робочого процесу подрібнюють і змішують продукт в однорідний фарш, який при цьому переміщується в розвантажувальний резервуар.

Фаршемішалки підрозділяються на всілякі види, залежно від технології перемішування:

  1. Шнекові. Застосовуються для створення фаршу однорідної консистенції.
  2. Лопатеві. Задіюють такі машини для готування шинки і ковбас. Обробка в таких пристроях проходить дбайливо й акуратно, при цьому приготування фаршу відбувається з інтенсивним перемішуванням.
  3. Z-подібні та спіральні. Основним завданням цих фаршемісів виступає робота із замороженою продукцією і щільною сировиною, де можливо буде простежуватися максимальне навантаження на вали.

Завдяки застосуванню фаршемішалок, простежуються такі позитивні якості:

  1. Приготований фарш з використанням такого пристрою довше зберігає свою консистенцію і смакові якості.
  2. При піднятій відкритій кришці спрацьовує система безпеки, що припиняє роботу машини.
  3. Виготовляється з харчової та міцної нержавіючої сталі, завдяки чому вдається легко очистити фаршеміс після його використання.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber