1. Новини Закарпаття

Лінійка iPhone 15: характеристики пам'яті моделей

Для зберігання та використання різноманітних програм, застосунків, фото, відео, нотаток, аудіофайлів потрібен достатній обсяг вбудованої й оперативної пам'яті.

Для зберігання та використання різноманітних програм, застосунків, фото, відео, нотаток, аудіофайлів потрібен достатній обсяг вбудованої й оперативної пам'яті.

Для зберігання та використання різноманітних програм, застосунків, фото, відео, нотаток, аудіофайлів потрібен достатній обсяг вбудованої й оперативної пам'яті. Це важливий параметр, який враховується при виборі смартфона для дозвілля та роботи. Моделі лінійки iPhone 15 не стали виключенням, адже від обсягу оперативної та вбудованої пам'яті частково залежить мультизадачність гаджета.

При купівлі цю характеристику насамперед враховують потенційні користувачі, яким смартфон потрібен не лише для зв’язку, але й для геймінгу, блогінгу, створення авторського контенту, включно з відеомонтажем, зберіганням документів і електронних книг. Розглянемо, яку оперативну та вбудовану пам'ять мають смартфони лінійки iPhone 15.

Моделі з удосконаленими характеристиками пам'яті

Збільшений обсяг пам’яті отримали моделі iPhone 15 Pro і Pro Max. Це дозволило зробити гаджети багатозадачними. Обидві моделі оснащені 8 ГБ оперативної пам’яті, що вважається найвищим показником серед смартфонів Apple. Що стосується вбудованої пам’яті, користувачам запропоновані такі варіанти iPhone 15 Pro:

  • 128Gb;
  • 256Gb;
  • 512Gb
  • 1Tb.

Смартфони iPhone 15 Pro Max не пропонуються з флешпам'яттю 128Gb. Вибір можна зробити лише серед трьох варіантів, а саме 256 ГБ, 512 ГБ і 1 ТБ. Окремо слід виділити Айфон з найбільшим обсягом оперативної пам’яті — 8Gb/1Tb. Її отримав Айфон 15 Про Макс, ставши відмінним варіантом для створення та зберігання відео, фільмів, графічного контенту й фотографії. Також дасть змогу безперешкодно проводити час за різноманітними відеоіграми та завантажувати необхідні оновлення для них. Гаджет зі збільшеним обсягом пам’яті можна вибирати тим користувачам, які бажають, щоб смартфон поєднував дозвілля, творчість і професійну діяльність.

Моделі, в яких обсяг пам'яті не змінився

Смартфони iPhone 15 та iPhone 15 Plus залишилися з 6 ГБ оперативної пам'яті. Аналогічний запас мають попередні моделі смартфонів Apple. Пам'ять 6Gb поєднується з чипом Apple A16, і ця характеристика стала нововведенням. Оновлення позитивно вплинуло на багатозадачність і енергоефективність гаджета.

Щодо вбудованої пам'яті, обидві моделі представлені у трьох варіантах:

  • 128Gb;
  • 256Gb;
  • 512Gb.

Айфон 15 і Айфон 15 Плюс з пам'яттю 128 ГБ стануть оптимальними варіантами, якщо потрібен смартфон для активного використання соціальних мереж, месенджерів, фото, інтернет-серфінгу та роботи з документами. Для геймінгу та зберігання великих обсягів контенту краще придбати гаджет із як мінімум 256Gb флешпам'яті. Що стосується смартфона 512Gb, його доцільно вибирати для блогінгу в соцмережах і на YouTube, завантажування відео, застосунків для розваг. Також гаджет із вбудованою пам’яттю 512 ГБ відкриє необмежені можливості тим, хто професійно займається графічним дизайном.

Слід зазначити, що оперативна та вбудована пам’ять належать до параметрів, які враховуються під час купівлі Айфона, оскільки вони впливають на вартість.