1. Новини Закарпаття

Що таке омега-3 і чому вони важливі для нашого здоров'я?

Що таке омега-3 і чому вони важливі для нашого здоров'я?

Як профілактика різних хвороб незамінний риб'ячий жир. Його застосовують під час проведення комплексної терапії захворювань. Омега 3 кислоти відіграють важливу роль здоров'ю людини. З їх допомогою:

  • очищаються стінки судин від шкідливого холестерину;
  • вдається запобігти бляшкам холестерину;
  • стає можливим покращити в'язкість крові, зміцнити стінки судин.

Крім того, зручні у застосуванні омега 3 вітаміни в капсулах нормалізують артеріальний тиск і підвищують рівень хорошого холестерину. На сайті Perla Helsa ви зможете придбати риб'ячий жир зі зручною доставкою.

Як впливає Омега 3 на організм

Поліненасичені жирні кислоти дуже корисні здоров'ю. Поживні речовини, що містяться в їжі, не синтезуються організмом, входячи до складу кровоносних судин та клітинних мембран. Застосування Омега 3 допомагає:

  • у налагодженні та прискоренні обміну речовин;
  • підтримує здоров'я серця та судин;
  • знизити рівень поганого холестерину.

Риб'ячий жир благотворно впливає на здоров'я і покращує самопочуття. Якщо ви не знаєте, як приймати омега 3 до їди чи після, то саме час заглянути в інструкцію до застосування. Прийом рекомендований під час їди.

Дозування та курс прийому Омега3

Щоб дізнатися, скільки треба пити омегу 3, знову потрібно заглянути в інструкцію. Ось важливі моменти в прийомі вітаміну:

  1. Для отримання добової норми омега3 для дорослих та дітей віком від чотирнадцяти років рекомендовано приймати по одній капсулі двічі на добу, курсом на місяць.
  2. Найкращим часом для прийняття вітаміну є перша половина дня - у цей період спостерігається гарне функціонування обміну речовин, відмінна засвоюваність компонентів.
  3. При прийомі капсул слід запивати їх водою - в достатній кількості.

Розібравшись у тому, як пити вітаміни омега 3, залишається лише придбати ефективний засіб для здоров'я та бадьорості. Для цього достатньо ознайомитись на сайті з пропозиціями, вивчити особливості, дізнатися ціну та зробити правильний вибір. Після цього ви зможете оформити замовлення зі швидкою та зручною доставкою.

Перед тим, як вживати омега 3, варто обов'язково проконсультуватися з лікарем. Незважаючи на всю користь, є й протипоказання до застосування добавок. Це харчова алергія, нестерпність риби, а також морепродуктів.

Заглянувши в каталог у зручний час, ви зможете ознайомитись із широким асортиментом корисних для здоров'я засобів. Кожен зможе зробити правильний вибір та оформити замовлення зі зручною доставкою.