1. Новини Закарпаття

Рейтинг найкращих брендів постільної білизни з сатину

У якісній постільній білизні має бути все на висоті: склад і плетіння тканини, чіткість малюнка і стійкість кольорів, комплектація і розмір тощо. Запам'ятати всі ці вимоги складно, тому ми разом з магазином домашнього текстилю Le-Vele.com.ua створили список найкращих виробників сатинової постільної білизни, які пройшли нашу перевірку якості та широко представлені магазином в розділі le-vele.com.ua/ua/postelnoe-bele/satin-100-hlopok. Ми оцінили вартість, доступність та дизайн, щоб скласти наш рейтинг високої якості, до якого увійшли наступні бренди:

  1. TAC: турецька постільна білизна з блискучим дизайном;
  2. Maison D'or використовує лише 100% бавовняний сатин, 
  3. Tivolyo Home пропонує ексклюзивні турецькі альтернативи.
  4. Le Vele пропонує близько 1000 видів на будь-який смак;

TAC (Туреччина) 

Турецький текстиль досяг високого рівня благородства завдяки чудовому співвідношенню ціни та якості, зносостійкості та щільності тканини. На додаток до щільної бавовни та недорогих цін, TAС увібрав у себе дивовижні візерунки. У Тач ви можете знайти тканини, які виблискують у темряві, або 3D-друковані моделі, які більше нагадують фотографії, ніж друковані.

Плюси

  • Сміливий і яскравий дизайн;
  • Доступний ранфорс і розкішний сатин чітко розділені за цінами і колекціями. Підковдри та наволочки мають різноманітні бічні візерунки.
  • Різні розміри; деякі дизайни є результатом співпраці художників. 

Мінуси

  • Численні кольорові комплекти, але мало монохромних.

 Maison D'or (Туреччина) 

Майже 1000 різних варіантів постільної білизни доступні в Maison D'or. Завдяки такому широкому вибору ви можете знайти моделі в різних цінових діапазонах (від кількох тисяч до багатьох десятків тисяч), підібрати стиль на будь-який смак (від нейтральних однотонних кольорів до яскравих малюнків) і навіть знайти найдивніші поєднання. Наприклад, деякі комплекти складаються лише з простирадла та наволочок, тоді як інші включають в себе покривало або ковдру з дизайном, що відповідає набору, замість чохла для ковдри.

Турецька компанія Tivolyo Home

Турецька сатинова постільна білизна найвищої якості з щільністю 350 TC і складом матеріалу 100% бавовна, Tivolyo Home ідеальна, оскільки її постільна білизна має розкішні сучасні візерунки, але при цьому виготовлена з м'якої, високоякісної тканини, на якій комфортно спати. Вся текстильна промисловість Туреччини пишається Tivolio Home, виробником постільної білизни та аксесуарів. Пропонуються тільки високотехнологічні вироби, які пройшли сувору європейську сертифікацію, тому, обираючи турецький текстиль, ви можете подбати про своє фізичне та естетичне благополуччя.

Постільна білизна преміум-класу випускається Tivolyo Home в нейтральних відтінках, переважно білосніжних, а тканина може бути прикрашена плетінням або тисненням. Хоча на дотик білизна здається тонкою і ніжною, вона досить міцна і довговічна. 

Ідеальний матеріал для постільної білизни - сатин.

Сатинова білизна в середньому і вищому цінових діапазонах. Якщо її прошити синтетичними нитками (наприклад, поліестером), то тканина набуде характерного атласного блиску і нагадуватиме шовк. Однак для виробництва сатину частіше використовують бавовну, оскільки вона дає м'яку, приємну на дотик і надзвичайно міцну тканину без шовковистого відливу. Нитки проходять через основу з пропуском 3-5 місць, а не в шаховому порядку, як при ткацтві. Служить від 6 до 10 років і витримує від 300 до 600 прань.

Жакардово-сатинова тканина

Використовуйте сатин-жаккард, модифіковану форму жаккарду, замість оригінальної тканини для постільної білизни. Шовковиста гладкість і блиск первинної тканини, а також філігранний дизайн вишивки в цій тканині запозичені у сатину. Тканина прослужить більше десяти років і витримає до 800 прань.

Вибрати найякіснішу постільну білизну, не знаючи, які бренди оцінюють виробники, може бути складно. Саме тому турецький виробник постільної білизни з сатину рекомендований магазином текстилю та нашими фахівцями. Здійснюючи таку покупку, ви гарантуєте, що отримаєте прекрасну білизну, яка відповідає вашим потребам.